Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Zmeňte štýl svojich POLAR IGNITE

20. 07. 2020

Ste hrdým vlastníkom POLAR IGNITE? Teraz môžete dať vašim hodinkám nový šmrnc. Samotné hodinky sú absolútnym hitom na trhu, a to najmä pre pomer cena/výkon. Ich výbava je jedným slovom skvelá, na jedno nabitie vydržia až 18 hodín a navyše dokážu vyhodnotiť váš spánok

A teraz máte ešte možnosť meniť ich vzhľad podľa vášho priania či aktuálnej nálady. Predstavujeme teda päť nových remienkov, vďaka ktorým si POLAR IGNITE môžete ešte lepšie prispôsobiť. Chcete klasický čierny opasok? Alebo máte náladu na elegantnejší štýl a zvolíte čierny kožený remienok? Je to len na vás. Vyberať môžete aj z farebných variantov, a to buď bielu, aqua alebo žltú.

Farebné varianty sú vyrobené zo silikónu, ktorý je na prvý dotyk veľmi príjemný a zároveň hypoalergénny. Výhoda silikónu je v jeho samočistiacej schopnosti, kedy odpudzuje prach a iné nečistoty. Svetlejšie odtiene remienka sú odolné proti UV žiareniu a ich farba teda tak rýchlo nevybledne.

Samotná výmena je veľmi jednoduchá. Stačí zo spodnej strany hodiniek posunúť poistku a tým skrátiť osičku remienka. Potom je možné remienok odopnúť a vymeniť za iný.

Už máte vybraný ten svoj?

Polar ignite řemínek

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť