Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

BARNYS

BARNYSNázev Barny´s se v průběhu mnoha let stal označením kvality nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy) Barny‘s však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. Je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru. Výsledkem naší práce jsou například zcela nové přírodní farmakologické látky jako je patentovaný Celadrin® na klouby a nebo patentovaná látka s proti-rakovinovými vlastnostmi Inocell™. V současné době se náš výzkum soustředí na přípravky zcela nové generace, kde se uplatní nejmodernější technologie (mikronizované formy účinných látek a liposomy). Výsledkem budou přípravky Barny‘s zcela nové generace, které posunou už i tak naši vysoko položenou laťku ještě výše.

Výrobce: Biopol GN s.r.o., divize Pharma United Inc., Kanada (člen komory: Jakubská 647/2 110 00 Praha 1, Česká republika)

Zobrazujem 1 do 1 z :celkovy_počet

BARNY´S NOVOFERRIN 30 kapsúl

BARNYS
  • unikátna forma liposomálneho železa
  • vysoká biologická dostupnosť
  • až 5x účinnejšie železo
  • bez železitej pachuti
Prípravky s obsahom železa sa užívajú najmä z dôvodu chudokrvnosti na podporu tvorby krvného farbiva. Každý kto má skúsenosť s užívaním prípravkov s obsahom železa vie, že sa po nich robí nevoľno
Tovar sa už nepredáva
€ 6.80 Odporúčaná MOC: € 7.80
Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť