Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Lahve, šejkry a krabičky na tablety ENERVIT

Zobrazujem 1 do 3 z :celkovy_počet

ENERVIT - Fľaša 500 ml

ENERVIT
  • praktická fľaša
  • objem 500 ml
  • červená farba
ENERVIT Bidon je praktická fľaša s objemom 500 ml, ktorá vás bude sprevádzať vašim aktívnym životom. Namiešať v nej môžete napríklad iónový nápoj Enervit Isotonic Drink, regeneračné nápoje Enervit After Sport Drink a Recovery Drink. Športová fľaša (bidon) Enervit v červenej farbe a objeme 0,5 L. Ideálne pre cyklistiku, triatlon, beh a ďalšie vytrvalostné športy. Jednoduchý uzáver pre jednoduché použitie. Fľaša je tvarovaná tak, aby padla pohodlne do ruky.
Skladom 5 ks
€ 3.40

ENERVIT - Fľaša 700 ml

ENERVIT
  • praktická fľaša
  • objem 700ml
  • červená farba
ENERVIT Bidon je praktická fľaša s objemom 700 ml, ktorá vás bude sprevádzať vašim aktívnym životom. Namiešať v nej môžete napríklad iónový nápoj Enervit Isotonic Drink, regeneračné nápoje Enervit After Sport Drink a Recovery Drink. Športová fľaša (bidon) Enervit v červenej farbe a objeme 0,5 L. Ideálne pre cyklistiku, triatlon, beh a ďalšie vytrvalostné športy. Jednoduchý uzáver pre jednoduché použitie. Fľaša je tvarovaná tak, aby padla pohodlne do ruky.
Skladom do 5 ks
€ 3.00 Odporúčaná MOC: € 3.05

ENERVIT - Fľaša 1 000 ml

ENERVIT
  • praktická fľaša
  • objem 1000 ml
  • červená farba
ENERVIT Bidon je praktická fľaša s objemom 1000 ml, ktorá vás bude sprevádzať vašim aktívnym životom. Namiešať v nej môžete napríklad iónový nápoj Enervit Isotonic Drink, regeneračné nápoje Enervit After Sport Drink a Recovery Drink. Športová fľaša (bidon) Enervit v červenej farbe a objeme 0,5 L. Ideálne pre cyklistiku, triatlon, beh a ďalšie vytrvalostné športy. Jednoduchý uzáver pre jednoduché použitie. Fľaša je tvarovaná tak, aby padla pohodlne do ruky.
Skladom 7 ks
€ 4.30
Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť