Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Podložky na cvičení Ybell Fitness

Zobrazujem 1 do 2 z :celkovy_počet

YBELL podložka Exercise Mate

Ybell Fitness
  • podložka na cvičenie s YBell
  • vyrobená z prírodnej gumy
  • protišmyková, odolná voči potu
Podložka na cvičenie YBell bola navrhnutá s ohľadom na jednu víziu: Vytvorte odolnú a všestrannú podložku na cvičenie navrhnutú špeciálne pre HIIT, HIRT a cvičenie špecifické pre YBell. Podložka na cvičenie YBell je univerzálne príslušenstvo na cvičenie, ktoré má vylepšiť vašu rutinu fitness YBell.   Technický popis: Širší a mierne kratší design eliminuje prebytočný materiál a umožňuje efektívne cvičenie v akomkoľvek priestore Vyrobené z odolného prírodného kaučuku s polyesterovým semišovým povrchom, ktorý chráni vaše ruky, kolená, podlahy a YBells Perfektná veľkosť pre pozemné cvičenia HIIT a HIRT Protišmykový, odolný proti potu a ľahko sa čistí Obsahuje inštruktážne indikátory integrované s programami YBell Fitness pod pre optimalizáciu tréningu Veľkosť (D x Š x V): 111 x 71 x 0,4 cm)
Skladom do 5 ks
€ 48.00

YBELL podložka Compact Mate

Ybell Fitness
  • kompaktná podložka na cvičenie s YBell
  • vyrobená z prírodnej gumy
  • protišmyková, odolná voči potu
Kompaktná podložka YBell je navrhnutá na cvičenie s YBell. Malá a efektívna dĺžka vám umožní maximalizovať priestor vo vašej domácnosti, telocvični alebo skupinovej lekcii fitness.   Technický popis: Vyrobené z odolného prírodného kaučuku s polyesterovým semišovým povrchom, ktorý chráni vaše ruky, kolená, podlahu a YBells Perfektná veľkosť pre cvičenie na zemi a skupinové hodiny fitness Možno použiť ako úložné miesto pre vaše YBells Protišmykový, odolný proti potu a ľahko sa čistí Obsahuje inštruktážne indikátory integrované s programami YBell Fitness pre optimalizáciu tréningu Veľkosť (D x Š x V): 30 cm x 72 cm x 0,4 cm)
Skladom do 5 ks
€ 28.00
Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť