Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?
Posilňovacia veža TRINFIT Gym GX6

Posilňovacia veža TRINFIT Gym GX6

Kde vyskúšať
Dostupnosť: Skladom > 20 ks
Možno vidieť na predajni:
Odporúčaná MOC: € 1 617.00
Odporúčaná MOC je cena odporúčaná dodávateľom
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
Možno vidieť na predajni:
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
 
 
Naša cena:
€ 1 279.00
vr. DPH
Splátky:
Výrobca: TRINFIT
Záruka: 3 roky záruka, 5 rokov na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA je možnosť dokúpiť v košíku Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Prečo TRINFIT?

Značka TRINFIT vám ponúka ucelený rad posilňovacích strojov, lavíc a príslušenstva pre domáce aj ľahko komerčné využitie. Ide o stroje výborného pomeru ceny, kvality a komfortu cvičenia.

Masívne oceľové konštrukcie strojov, kvalitné komponenty, optimálna ergonómia pri cvičení, nadštandardná predĺžená 3-ročná záruka, servis u zákazníka a dobrá dostupnosť náhradných dielov aj po záruke sú dôvody prečo volia zákazníci produkty tejto značky.

trinfit logo

TRINFIT Gym GX6

Multifunkčná posilňovacia veža TRINFIT Gym GX6 je unikátna posilňovacia veža pre pravidelný silový tréning, vo svojej kategórii patrí k tým najlepšie vybaveným.

Pre svoje kvalitné spracovanie a množstvo cvikov sa vyrovná mnohonásobne drahším vežiam, je vhodná pre osoby výškou od 150 do 200 cm.

 

Dômyselná konštrukcia veže umožňuje umiestnenie stroja pri stene alebo v rohu miestnosti. Chod veže TRINFIT Gym GX6 je veľmi tichý, rukoväte majú protišmykový povrch pre maximálne pevný úchop pri tréningu.

 

Robustná oceľová konštrukcia (z profilov 70x50 a 50x50 mm) s vysokou nosnosťou do 150 kg je opatrená kvalitným práškovým lakom pre lepšiu odolnosť proti poškodeniu. Veža je osadená ložiskami v kladkách (priemer kladiek: 10 cm / 7,5 cm) a kvalitnými oceľovými lankami potiahnutými nylonom proti oderu (testovaná na nosnosť 1 000 kg), čo zaručuje bezpečné cvičenie a dlhú životnosť stroja.

Posilovací věž TRINFIT Gym GX6 pr

TRÉNINGOVÉ STANOVISKO

Táto multiúčelová silová veža umožňuje vďaka dômyselnej konštrukcii a radu adaptérov umožňuje veža na ploche iba 2 m2 precvičiť cez 110 rôznych cvikov na všetky svalové partie,.. Disponuje prepracovaným, ľahko ovládateľným nastavením záťaže a polohy adaptérov. Vďaka tomu môžete ľahko a rýchlo nastaviť vežu Vašim potrebám a telesným parametrom pre plný komfort a zabezpečenie správneho biomechanického prevedenia cvikov. Pri veži je možné nastaviť 11 polôh protismerných kladiek, 8 polôh nastavenia adaptérov na tlaky v sede, 8 polôh nastavenia chrbtovej opierky, 4 výškové polohy nastavenia sedadla a 4 polohy nastavenia podkolenného valca kopača.

 • tlaky v sede s oporou chrbta - slúži na precvičenie vrchnej časti tela, pŕs, chrbta, svalstva paží, možnosť nastavenia uhla rozsahu páky - možnosť nastavenia sedadla v 4 výškových polohách, chrbtovej opierky v 11 polohách, 3 možnosti úchopu
 • multifunkčné ramená 3D FLEX s rádiusom 180 ° - poskytujú nové variácie cvičenia, vďaka otočnému mechanizmu úplne flexibilné - umožňujú meniť šírku a výškovú pozíciu úchopov pre cviky ťahom. Takto je možné precvičiť mnoho variantov ťahových cvikov v stoji aj v sede - simulácia protismernej kladky - max. záťaž 2 x 65 kg
 • horná kladka - sťahovanie kladky zhora na chrbát či triceps - možnosť nastavenia sedadla v 4 polohách podľa výšky človeka
 • kladka za hlavou - pre triceps a brušné svaly
 • spodná kladka - pre veslovanie, posilňovanie bicepsu a dlaších cvikov, špeciálne polohovateľné opierky nôh pre možnosť zapretia
 • predkopávanie + zakopávanie - pre precvičenie dolných končatín - možnosť nastavenia výšky sedadla v 4 polohách a dôležitého podkolenného valca kopača v 4 polohách pre optimálnu pozíciu pri cvičení šetrnú k vašim kolenám

 

Súčasťou dodávky veže sú nasledujúce adaptéry:

 • široký chrbtový adaptér
 • úzky tricepsový adaptér
 • kombinovaný tricepsový adaptér (funkcia tricepsového lana + na brucho)
 • 2 ks jednoručného adaptéra
 • adaptér na nohu pre precvičenie zadku, vnútorné a vonkajšie strany stehien
 • tréningový návod s obrázkovými prílohami pre správne prevedenie cviku

DOKONALE PRISPÔSOBITEĽNÁ PRE KAŽDÚ POSTAVU

Posilňovacie veže TRINFIT sú navrhnuté pre pohodlné cvičenie s optimálnou ergonómiou cvikov a s ohľadom na maximálne možné obmedzenie poškodenia svalov a kĺbov.

Práve preto je veľmi dôležité mať dobre nastaviteľnú výšku sedadla a chrbtovú opierku, pre maximálny komfort a stabilitu pri cvičení. Vďaka tomuto nastaveniu môžu vežu využívať osoby s telesnou výškou od 150 až 200 cm a zaručuje pritom používanie fyziologicky správnych pozícií pri cvičení. Samostatne nastaviteľná je tiež hlavová opierka.

 

Polstrovanie je veľmi pohodlné a anatomicky tvarované s prešitým čalúnením a zosilnenou výškou polstrovania 40 mm.

TRINFIT Gym GX6 opěrka

ADAPTÉR TLAKY / CHRBÁT / ROZPAŽKY

Nastaviteľný adaptér na tlaky dokáže maximálne pretrénovať Vaše prsné svaly. Navyše ale môžete tento adaptér využívať aj na tréning chrbtových svalov či napríklad zadných ramien.

Viac sa samozrejme dozviete na tréningovom videu zameranom na jednotlivé cviky modelu TRINFIT Gym GX7.

TRINFIT Gym GX6 nastavení bench

SPODNÁ KLADKA NA VESLOVANIE / PRÍŤAHY NA CHRBTICU

Spodná kladka tiež slúži na veslovanie alebo skôr presnejšie k príťahom na chrbtové svaly (predovšetkým široký sval chrbtový a medzilopatkové a trapézové svaly).

 

Vďaka tomu môžete dokonale a izolovane precítiť potrebné partie pre maximálny efekt.

veslování Trinfit GX6

3D-FLEX RAMENÁ

Stanovište so špeciálnymi 3D-FLEX ramenami je ideálny pre ženy aj mužov, dostatočný rozsah pohybu a možnosť aj malých záťaží umožňuje na veži pohodlne precvičiť aj cviky, ktoré možno na iných domácich vežiach cvičiť len ťažko.

Viac sa samozrejme dozviete na tréningovom videu zameranom na jednotlivé cviky modelu TRINFIT Gym GX7.

TRINFIT Gym GX7 3D FLEX rameno

ZÁŤAŽ V TEHLIČKÁCH

Odpor je vytváraný cez záťažové tehly s hmotnosťou 86 kg (12 tehál po 6,8 kg + vrchná tehla vážiaca 4,5 kg). Vďaka sprevodovaniu na kladkovom systéme máte možnosť na na vybraných adaptéroch cvičiť s váhou až 110 kg.

 

Nastavenie požadovanej váhy je jednoduché a rýchle pomocou kolíka, bez nutnosti manipulácie so závažím. To zaručuje maximálnu bezpečnosť predovšetkým začiatočníkom.

 

Súprava závaží je vybavená kovovým krytom závažia, ktorý má ako bezpečnostný, tak dizajnový účel.

TRINFIT Gym GX7 závaží

VIDEO - variant GX7 s legpressom a bradlami

Tu môžete vidieť propagačné video na tento model TRINFIT Gym GX7, ktorá je konštrukčne rovnaká, len navyše dovybavená legpressom na nohy a bradlami s prednožovaním.

ZÁRUKA, ZAISTENIE DIELOV, SERVIS

Záručná doba: 3 roky záruka + 5 rokov na rám stroj

Spôsob použitia podľa DIN EN 957: kategória HA

Počas záručnej doby je na stroje značky TRINFIT vykonávaný servis bezplatne priamo u zákazníka

Zaistenie servisu aj po uplynutí záručnej doby - garantovaná dostupnosť náhradných dielov ešte 7 rokov od ukončenia výroby daného modelu. Každý diel stroja má svoje identifikačné číslo (viď návod na montáž) podľa ktorého ho je možné objednať.

Nadštandardná záruka vrátane zaistenia záručného aj pozáručného servisu strojov TRINFIT s minimom starostí - všetko pre vašu spokojnosť a bezproblémové používanie strojov tejto značky.

Príslušenstvo

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

V SR vypredané, dostupné od 30.06.2024
€ 115.00€ 76.20
TRINFIT Vario LX7

TRINFIT Vario LX7

polohovacia posilňovacia lavica na brušné svaly nastaviteľný sklon od -20 do +87 stupňov celková nosnosť 250 kg záruka 2 + 5 rokov na rám

Skladom > 20 ks
€ 306.00€ 202.50
Členkové adaptéry VIRTUFIT Nylon Only Strap Set Pro

Členkové adaptéry VIRTUFIT Nylon Only Strap Set Pro

členkové adaptéry na cvičenie materiál: nylon cena je za pár

Skladom 10 ks
€ 25.05€ 16.60
Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

set dvoch jednoručných nakladacích činiek á 15 kg nastaviteľná hmotnosť 2,3 až 15 kg závitové uzávery priemer kotúčov 30 mm

Skladom > 20 ks
€ 187.00€ 117.50
Adaptér ku kladke HMS UW04B

Adaptér ku kladke HMS UW04B

dvojitý grip obojručné prevedenie pogumovaná úprava

Skladom 8 ks
€ 19.91
FINNLO podložka PUZZLE WOOD 180x120

FINNLO podložka PUZZLE WOOD 180x120

ochranná podložka v dekore dreva, skladací systém puzzle 6 kusov, celkový rozmer 180 x 120 x 1,2 cm, max. plocha 2,16 m2

Skladom 16 ks
€ 81.00
FINNLO Podložka PUZZLE 180x120

FINNLO Podložka PUZZLE 180x120

ochranná podložka, skladací systém puzzle 6 kusov, celkový rozmer 180 x 120 x 1,2 cm, max. plocha 2,16 m2

Skladom 13 ks
€ 71.90
TANITA RD-953 bílá

TANITA RD-953 bílá

tělesný analyzátor s měřením 12 veličin, duální měření, platforma z tvrzeného skla výstup bluetooth smart pro Android a iOS nosnost 200 kg, citlivost 50 g 4 uživatelé + host

Skladom 6 ks
€ 200.00
Set jednoručných nakladacích činiek 2x 10 kg TRINFIT 30 mm

Set jednoručných nakladacích činiek 2x 10 kg TRINFIT 30 mm

set dvoch jednoručných nakladacích činiek á 10 kg nastaviteľná hmotnosť 2,3 až 10 kg závitové uzávery priemer kotúčov 30 mm

Skladom > 20 ks
€ 123.00€ 76.60
Tricepsové lano POWER SYSTEM čierno-oranžové

Tricepsové lano POWER SYSTEM čierno-oranžové

tricepsové lano s posuvným okom farba: čierno-oranžová

Skladom 17 ks
€ 19.22€ 14.12
Nosnosti stroja, závažie
Maximálna nosnosť stroja:
150 kg
Hmotnosť inštalovaného závažia:
86 kg
Komfort cvičenia
Nastaviteľná chrbtová opierka:
áno
Nastaviteľný sedák:
áno
Nastaviteľný kopač:
áno
Nastaviteľná výška stojanov:
nie
Nastaviteľný peck-deck:
áno
Možnosť posunu lavice voči stojanu:
nie
Nastavitelné opěrky na nohy:
áno
Ostatné vlastnosti
Spôsob využitia:
Mierne komerčné
Rozmery stroja, hmotnosť
Hmotnosť stroja:
182 kg
Dĺžka stroja:
214 cm
Šírka stroja:
135 cm
Výška stroja:
205 cm
Záruka:
3 roky záruka
Predĺžená záruka:
5 rokov na rám
Katalógové číslo:
TRN-176-GX6
Rozmery balenia:
19x25x176 cm / 21x96x111 cm / 23x40x192 cm / 24x20x39 cm / 28x20x39 cm
Dostupnosť ND:
Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu:
Značkový servis u zákazníka
Vybavenosť stanovišťa
Stojan na činku:
nie
Tlaky na prsia v sede:
áno
Horná kladka:
áno
Spodná kladka:
áno
Protismerná kladka:
áno
Predkopávanie:
áno
Zakopávanie:
áno
Cviky s jednoručkami:
nie
Kladka na brucho:
áno
Bicepsová opierka:
nie
Peck-deck:
áno
Leg-press:
nie
Hacken dřep:
nie
Multipress:
nie
Príťahy na chrbát:
áno
Bradlá s prednožovaním:
nie
Lavica na brucho:
nie
Hyperextenzia:
nie
Stepper:
nie
Hrazda:
nie
Tlaky na ramená:
nie
Tricepsové kliky - dipy:
nie
Lýtka:
nie
Snožování:
nie
Roznožování:
nie
Hip Thrust - hýždě:
nie
Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

V SR vypredané, dostupné od 30.06.2024
€ 115.00€ 76.20
TRINFIT Vario LX7

TRINFIT Vario LX7

polohovacia posilňovacia lavica na brušné svaly nastaviteľný sklon od -20 do +87 stupňov celková nosnosť 250 kg záruka 2 + 5 rokov na rám

Skladom > 20 ks
€ 306.00€ 202.50
Členkové adaptéry VIRTUFIT Nylon Only Strap Set Pro

Členkové adaptéry VIRTUFIT Nylon Only Strap Set Pro

členkové adaptéry na cvičenie materiál: nylon cena je za pár

Skladom 10 ks
€ 25.05€ 16.60
Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

set dvoch jednoručných nakladacích činiek á 15 kg nastaviteľná hmotnosť 2,3 až 15 kg závitové uzávery priemer kotúčov 30 mm

Skladom > 20 ks
€ 187.00€ 117.50
Adaptér ku kladke HMS UW04B

Adaptér ku kladke HMS UW04B

dvojitý grip obojručné prevedenie pogumovaná úprava

Skladom 8 ks
€ 19.91
FINNLO podložka PUZZLE WOOD 180x120

FINNLO podložka PUZZLE WOOD 180x120

ochranná podložka v dekore dreva, skladací systém puzzle 6 kusov, celkový rozmer 180 x 120 x 1,2 cm, max. plocha 2,16 m2

Skladom 16 ks
€ 81.00
FINNLO Podložka PUZZLE 180x120

FINNLO Podložka PUZZLE 180x120

ochranná podložka, skladací systém puzzle 6 kusov, celkový rozmer 180 x 120 x 1,2 cm, max. plocha 2,16 m2

Skladom 13 ks
€ 71.90
TANITA RD-953 bílá

TANITA RD-953 bílá

tělesný analyzátor s měřením 12 veličin, duální měření, platforma z tvrzeného skla výstup bluetooth smart pro Android a iOS nosnost 200 kg, citlivost 50 g 4 uživatelé + host

Skladom 6 ks
€ 200.00
Set jednoručných nakladacích činiek 2x 10 kg TRINFIT 30 mm

Set jednoručných nakladacích činiek 2x 10 kg TRINFIT 30 mm

set dvoch jednoručných nakladacích činiek á 10 kg nastaviteľná hmotnosť 2,3 až 10 kg závitové uzávery priemer kotúčov 30 mm

Skladom > 20 ks
€ 123.00€ 76.60
Tricepsové lano POWER SYSTEM čierno-oranžové

Tricepsové lano POWER SYSTEM čierno-oranžové

tricepsové lano s posuvným okom farba: čierno-oranžová

Skladom 17 ks
€ 19.22€ 14.12

Diskusia k tovaru Posilňovacia veža TRINFIT Gym GX6

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Česká diskuze(16) Slovenská diskuze(0)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

 • Dušan
  05. 02. 2024
  Dobrý den,
  potřebuji nové lanko vedoucí od horní kladky k závaží.
  Po několika letech je již značně pokroucené.
  Lze např. zaslat na dobírku?
  • Fitham.cz
   06. 02. 2024
   Dobrý den, určitě ano, díly na posilovací stroje TRINFIT jsou běžně skladem, přeposlal jsem váš dotaz kolegovi ze servisu, napíše vám cenu lanka a domluvíte se ... .
 • Feri
  08. 11. 2023
  Dobry den, jaka je vyska v nejvyssim bode.
  Dekuji
  • Fitham.cz
   09. 11. 2023
   Dobrý den, v nejvyšším bodě má posilovací věž TRINFIT GX6 výšku 205 cm, viz i údaje o rozměrech v parametrech stroje.
 • Jirka
  07. 11. 2023
  Dobrý den,
  je posilovací věž TRINFIT Gym GX6 vhodná pro postavu 196 cm ?
  Případně alternativa.
  Děkuji.
  • Fitham.cz
   08. 11. 2023
   Dobrý den, ano, posilovací věž TRINFIT GYM GX6 je konstrukčně uzpůsobená a nastavitelná na drobnější i vyšší postavy, sedák a adaptéry jsou nastavitelné a i horní kladka je dostatečně vysoká pro protažení rukou pokud si dáte sedačku do spodní polohy. Ještě o něco propracovanější variantou je posilovací věž BH FITNESS INDAR, ta je už ale jinde i cenově.
   Variantou může být i věž FINNLO AUTARK 1500, ta ale starší generačně a bohužel nemá "3D FLEX" ramena, řada cviků se na ní tedy bude cvičit hůře ... .
 • Marek
  03. 09. 2023
  Ahoj, bojuju trochu s místem pro tuto věž. Délka je v pohodě, ale na šířku má místnost pouze 130 cm a tak se chci zeptat, kdybych se na začátku instalace rozhodl, že budou ty flexi ramena jen svisle buď nahoru a nebo dolu, tak se mi to tam vejde? Pokud ano, jak byste je nastavili vy pro co největší počet cviků? Díky
  • Fitham.cz
   05. 09. 2023
   Dobrý den, pokud, z důvodu omezené šířky místnosti, musíte ramena na posilovací věž GX6 nastavit buď dolů, nebo nahoru, rozhodoval bych se podle cviků, ke kterým chci 3D FLEX ramena využívat.
   Pokud převážně na cviky s kladkou "zespodu" jako jsou cviky na nohy (unožování, zanožování ...), přítahy spodní kladky na biceps, upažování na ramena, přítahy jednoruč na záda ... apod. dal bych je dolů a věž co nejvíc k jedné straně, protože všechny tyto cviky se cvičí střídavě jednou a druhou rukou/nohou a na jedné straně by tedy bylo vhodné mít více místa.
   Naopak, pokud chcete 3D FLEX ramena využívat spíše na cviky, kdy jsou kladky nahoře, dal bych je tam. Těchto cviků je ale podstatně méně, moje volba by tedy určitě byla "ramena dolů".
 • Jirka
  03. 08. 2023
  Jaká je šířka věže TRINFIT GYM GX6 KDYŽ JSOU 3D FLEX RAMENA
  PŘIPRAVENÁ NA CVIČENÍ NA PRSA.
  DÍKY ZA ODPOVĚĎ.
  • Fitham.cz
   04. 08. 2023
   Dobrý den, požádal jsem kolegu na prodejně o přeměření a pokud se dají "3D FLEX ramena" na posilovací věži GX6 do polohy na rozpažky (poloha cca jako na fotce v galerii, kde model rozpažky cvičí), je jejich vnější šířka cca 110 cm, nicméně potřebná šířka do prostoru může být větší, záleží na vašem rozpětí rukou. Jinak úplně maximální šířka otočných ramen (ve zcela vodorovné poloze se zemí) je 150 cm.
 • Andrle Václav
  17. 05. 2023
  Dobrý den jsou 3d flex ramena součástí stroje? Děkuji
  • Fitham.cz
   17. 05. 2023
   Dobrý den, ano, systém 3D FLEX ramen je součástí posilovací věže TRINFIT Gym GX6.
 • Vladislav Olbort
  20. 12. 2022
  Dobrý den, mohu prosím ve stručnosti vědět zásadní rozdíl mezi věží gx5 a gx6? Moc děkuji , zvažuji jestli přidat 6 tis. nebo jestli bude stačit gx5.
  • Fitham.cz
   21. 12. 2022
   Dobrý den, obě posilovací věže jsou mechanicky velmi dobře zpracované, na ložiscích a mají už na poměrně vysoké úrovni ergonomii a provedení cviků. Vyšší model TRINFIT GX6 má ale ještě o něco robustnější konstrukci (o 20 kg více materiálu) a hlavně je rozšířený o 3D FLEX ramena, která podstatně zvyšují možnosti prováděných cviků (jde vlastně o jakousi náhradu protisměrných kladek) díky tomu, že jsou na kloubech a otočná kolem své osy (viz nastavovací žlutý prvek u obou ramen). Výhoda je to hlavně pro lidi, kteří nechtějí cvičit jen základní cviky, ale všetranněji zatěžovat svaly a využívat více cviků, ale také pro ženy, či začátečníky, kterým ramena umožní cvičit pohodlně i s minimální zátěží.
 • Milan Vokurka
  24. 05. 2022
  Dobrý den . Montujete posilovací věže ?
  • Fitham.cz
   24. 05. 2022
   Dobrý den, ano, dodání stroje včetně montáže našimi techniky lze doobjednat v košíku během nákupu, cena služby se vám tam zobrazí. Posilovací věž pak dovezou přímo naši technici v předem domluveném termínu, vynesou ji, smontují a vám předají funkční stroj.
 • František
  15. 02. 2022
  Dobrý den,
  Je možné si přístroj otestovat v prodejně ? Máte nainstalovaný?
  • Fitham.cz
   16. 02. 2022
   Dobrý den, ano, na prodejnách v Brně, Praze a Liberci máme aktuálně vystavený model věže TRINFIT Gym GX7, který je úplně stejný jako GX6, jen má navíc na boku přidaná bradla a leg-press. Na prohlédnutí/vyzkoušení je tedy vyhovující.
 • David
  02. 01. 2022
  Dobrý den
  Mám dotaz jestli je tento stroj vhodný do místnosti š. 250cm - d. 350cm a jestli se tam vejdu i já
  • Fitham.cz
   03. 01. 2022
   Dobrý den, do uvedeného prostoru se věž TRINFIT GX6 vejde a cvičit vám na ní půjde v podstatě vše. Na rozpažení rukou v sedě stačí šířka místnosti cca 180-200 cm, čili to je s rezervou a stejně tak na veslování před věží 350 cm stačí. Pro cviky s jedním ramenem z boku stroje (unožování, zanožování, cviky jednoruč ...) lze rameno jednoduše natočit a cvičit tak spíše směrem dopředu, čili do 250 cm místnosti se opět vejdete. Doporučil bych jen umístit věž ne na střed místnosti, ale více k jedné straně (střed věže tedy cca 100 cm od jedné ze zdí), aby vám na druhé straně zbylo místo pro tyto cviky s jedním ramenem, pokud je budete chtít cvičit.
 • Jarda
  25. 11. 2021
  Dobrý den,
  mám dotaz ohledně hmotnosti stroje, lze jej umístit do patra v rodinném domě? Nebo je lépe zvolit lehčí posilovací věž?
  Děkuji
  • Fitham.cz
   26. 11. 2021
   Dobrý den, určitě lze, do pater běžně instalujeme i posilovací věže dvojnásobné hmotnosti. Pokud se jedná o běžný, moderní dům, nebo panelák, jsou stropy obytných prostor jsou zpravidla dimenzovány na minimálně 250-400 kg/m2, což tato věž s rezervou splňuje. Samozřejmě ale není problém si hodnotu ověřit u vašeho projektanta :-).
 • Kristian Franko
  28. 10. 2021
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jakých adapterech je možné cvicit s vahou až 110 Kg. Take mi není jasné co znamená to zpřevodování na kladkovém systému. Předem děkuji za brzkou odpověď.
  Franko
  • Fitham.cz
   30. 10. 2021
   Dobrý den, u všech posilvacích věží jakékoli značky je vždy nějaká váha závaží a ta je přes kladkový systém převedena na jednotlivé adaptéry. Podle toho, přes které kladky lanka k danému adaptéru vedou, se pak zátěž na jednotlivých adaptérech liší. Např. pro cviky na 3D FLEX ramenech není potřeba tak velká zátěž, zde je tedy zpřevodování do jemna, aby šla zátěž co nejpřesněji dávkovat. Naopak na adaptéru pro tlaky v sedě/přítahy na záda je potřeba velká zátěž, zde je tedy oněch maximálních 110 kg atd..
 • 01. 01. 2021
  Dobrý den,
  na tomto stroji nejdou cvičit tlaky na ramena?
  • Fitham.cz
   04. 02. 2021
   Dobrý den, na posilovací věži TRINFIT Gym GX6 lze cvičit tlaky na ramena (viz video, čas 0:27), stejně jako na všech věžích, i podstatně dražších, ale jedině bez opřených zad, není to tedy ideální.
 • Karel
  07. 09. 2019
  Dobrý den, chci se zeptat, zda u modelu Trinfit GYM GX 5 je hmotnosti závaží 86 kg a modelu Trinfit GYM GX6 jen 67 kg.A je možno přidat a přikoupit další cihličky závaží ?
  Mně osobně více imponuje model Trinfit GYM GX6, mám jen obavy, že ev. těch 67 kg závaží bude málo, ev.zda a v čem by byla má volba správná.Vybírám posilovací věz na vylepšení postavy a trochu na zvětšení svalové hmoty.Děkuji za odpověď ev. doporučení i jiné posilovací věže do částky 35 000 Kč.
  • Fitham.cz
   09. 09. 2019
   Dobrý den, aktuálně již máme skladem nový model věže TRINFIT GYM GX6, který je konstrukčně stejný, má ale navýšenou sadu závaží na 86 kg, stejně jako nové modely GX5 a GX7 (v popisce jsme údaj již opravili). Osobně bych tedy doporučil objednat věž GX6, díky 3D-FLEX ramenům je cvičení na ní komfortnější a umí i více cviků.
 • Lukáš
  05. 08. 2019
  Dobrý den, je možné k této sestavě do budoucna dokoupit legpres?
  • Fitham.cz
   05. 08. 2019
   Dobrý den, pokud chcete věž s legpressem, musel by jste rovnou zakoupit vyšší model TRINFIT Gym GX7. Bohužel samostatný legpress dovozce nenabízí.
 • Marcel
  05. 12. 2017
  Dobrý den,
  měřím 190 cm, vážím 105 kg. Jsem zvyklý na posilování - klasický silový trénink. Bude stroj pro mou postavu vhodný? Bojím se, abych např. při cvičení kladek nepokládal závaží (a tudíž s ním nebouchal) při plném protažení rukou z ramen. Nahradí stroj do určité míry cviky jako bench, tlaky s jednoručkami na rovné a šikmé lavici, rozpažování, pullover, tlaky na ramena atd.? Jaký je ideální prostor pro stroj? Jedna věc je jeho velikost a druhá potřebné místo kolem něj.
  A ještě důležitá informace, když mi stroj přivezete, tak jej i smontujete?
  Předem díky za odpověď. M.
  • Fitham.cz
   06. 12. 2017
   Dobrý den, na vaši výšku a váhu je posilovací věž TRINFIT Gym GX6 bez problému použitelná, i horní kladka je dostatečně vysoká pro protažení rukou pokud si dáte sedačku do spodní polohy. Pokud ale budu upřímný, tyto domácí posilovací věže do cca 50 000 Kč jsou bez ohledu na značku či výrobce určené na kondiční trénink, určitě na nich lez dosáhnout slušných výsledků ve zpevnění postavy a nárůstu svalů, nikdy ale nebudou optimální na vysloveně silový trénink chlapa 190 cm/105 kg který je zvyklý "bušit" 3x týdně v posilovně s činkami.
   Pro vás bych spíše doporučil řešit posilovnu raději sestavou klece s činkami jako například setem TRINFIT Power Cage PX6 s lavicí LX7, nebo setem TUNTURI SM80 s lavicí LX7. Co se týče dodání, jakýkoli stroj lze objednat včetně dodávky s montáží našimi techniky.
Neviete si rady s nákupom?
Jak vybrat posilovací stroj Prohlédněte si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť