Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
Veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

Veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

Dostupnosť: Skladom > 20 ks
Odporúčaná MOC: € 1 447.00
Odporúčaná MOC je cena odporúčaná dodávateľom
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
 
 
Naša cena:
€ 1 149.00
vr. DPH
Splátky:
Výrobca: XEBEX
Záruka: 3 roky záruka, 10 rokov na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA je možnosť dokúpiť v košíku Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

PREČO XEBEX?

Americká spoločnosť XEBEX patrí už cez 30 rokov k popredným dodávateľom profesionálnych fitness trenažérov, disponujúcich kvalitou, dokonalou ergonómiou a nadčasovým designom. Produkty tejto značky sú aktívne využívané nielen vo fitness, či crossfite, ale aj špičkovými športovými teamami po celom svete, či množstvom olympionikov. Značka Xebex má distribútorov vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Hlavným znakom produktov spoločnosti XEBEX sú inovatívne technológie a dôraz na športový výkon. XEBEX navrhuje a vyrába špičkové veslárske trenažéry, vzduchové bicykle AIR BIKE, lamelové bežecké pásy, lyžiarske trenažéry, trenažéry pre horolezcov a ďalšie produkty. 

Produkty XEBEX spĺňajú https://www.fitham.sk/klasifikacia-strojov-a-trenazerov-podla-normy-din-en-957. Stroje je tak možné využívať nielen v domácej prevádzke, ale hlavne v komerčnej prevádzke s overením o bezpečnosti a overenosti týchto strojov.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect patrí k vrcholovým a najkvalitnejším komerčným veslovacím trenažérom v súčasnej dobe s dlhoročnou tradíciou. Tento model ponúka to najlepšie čo si môžete pre domáce, ale aj plne komerčné veslovanie priať a to najmä v oblasti prvotriednej kvality, spracovania inovatívneho designu a veľmi robustnej konštrukcie.

Uplatnenie nájde okrem domácnosti, predovšetkým v komerčnom prostredí ako sú fitness centrá, hotelové fitká, wellness alebo závodné prostredie crossfitu a pod. 

Trenažér používa manuálne nastaviteľný odpor v 10 stupňoch. 

Pri konštrukcii stroja sa vychádzalo z požiadavkov profesionálnych veslárovprepracovaná konštrukcia s dokonalou ergonómiou, kombinácia dlhého, tichého pojazdu, širokého športového sedadla a nastaviteľných profi pedálov umožňuje správnu techniku veslovania a získate pocit úplne prirodzeného pohybu. Konštrukcia a dostatočne dlhý pojazd umožňuje veslovanie aj vysokým užívateľom nad 200 cm. 

Výška sedadla veslárskeho trenažéru je od zeme 52 mm.

Výška kovovej koľajnice je od zeme 46 mm.

 

Nosnosť veslovacieho trenažéra je 227 kg.

 

XEBEX je nová produktová rada s najprísnejšou certifikáciou "SA" podľa európskej normy EN957 vyvinutá spoločnosťou XEBEX, ktorá splňuje potreby najnovšieho sveta fitness a design všetkých strojov je prepracovaný do najmenších detailov.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

PROGRAMOVÁ PONUKA

Počítač XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect je vybavený prehľadným 5,5" LCD displejom, na ktorom sa zobrazujú všetky potrebné informácie o tréningu.

 

Na počítači súčasne vidíte čas veslovania, vzdialenosť v metroch, watty, spálené kalórie, počet záberov, počet záberov za minútu a tepovú frekvenciu.

Okrem toho na stredovom veľkom displeji sa zobrazujú hodnoty ako priemerná rýchlosť na 500 m, priemerný počet metrov na jeden záber, maximálny dosiahnutý tep, hodnota spálených kalorií za hodinu, maximálny a priemerný výkon vo Wattoch. Zobraziť si môžete aj krivku sily, či graf výkonu (wattov) počas tréningu. 

 

Počítač ponúka množstvo programov,  z ktorých si vyberie každý:

 • tréning s rychlým štartom (QUICK START)
 • režim RACE - môžete si nastaviť tempo a budete závodiť s počítačom 
 • intervalový tréning / tabata 
 • tréning na cieľový čas, cieľovú vzdialenosť, cieľové kalórie, alebo počet záberov
 • tréning na tepovú frekvenciu a ďaľšie,..
XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a programová ponuka

Smart Connect Ecosystem - tréningové aplikácie

Funkcia Smart Connect Ecosystem vám umožňuje cez Bluetooth pripojenie spárovať trenažér XEBEX k vášmu tabletu, alebo smartphonu a používať tak pri tréningu rôzne aplikácie. 

Interaktívny tréning s priateľmi? Skupinové závody? Personalizované tréningové plány? Extra dáta a história tréningu? Živé kurzy alebo kurzy na vyžiadanie?

 

Všetko vyššie uvedené môžete mať pomocou týchto aplikácií pripojiteľných k trenažérom cez bluetooth:

 

Ďalej môžete využívať aplikácie pre kolektívne tréningy cez technológiu ANT+:

 • Selfloops Group Training (iOs, Android)
 • PerfPRO Studio ©  (iOs)

 

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a preto doporučujeme predom vyskúšať, či je váš tablet alebo telefón s konkrétnymi aplikáciami kompatibilný. Pokiaľ by vám aplikácia so strojom nefungovala alebo vykazovala chyby, sme pripravení vám pomôcť (nemôžeme však funkčnosť aplikácie na Vašom zariadení zaručit a nenesieme za ňu zodpovednosť).

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a tréningové aplikácie

MERANIE TEPOVEJ FREKVENCIE CEZ HRUDNÝ PÁS

Meranie tepovej frekvencie je možné bezdrôtovo pomocou hrudného pásu o frekvencii 5 kHz s presnosťou EKG (nie je súčasťou balenia, ale môžete si ho u nás dokúpiť).

Vďaka meraniu tepu budete mať svoj tréning pevne pod kontrolou a môžete si tak lepšie strážiť stav vašej kondície alebo spaľovania tukov.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a hrudný pás

KOMFORTNÁ RUKOVÄŤ s ochranou proti potu

Tento model ponúka profesionálnu rukoväť s protišmykovým povrchom odolným voči potu aj pri pravidelnom a intenzívnom veslovaní. Rukoväť je k veslu pripojená masívnou reťazou s vysokou odoľnosťou.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a komfortné madlo

MOŽNOSŤ ZLOŽENIA

Veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect môžete jednoduchým spôsobom zložit do úspornej polohy a vďaka tomu v dobe netrénovania ušetriť značný priestor v miestnosti.

 

Rozmery zloženého stroja sú: 127 x 51 x 140 cm (d x š x v). 

zložený XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

NASTAVITEĽNÉ PROFI NÁŠĽAPY

Systém oscilačných pedálov s nastaviteľnou veľkosťou umožňuje dokonalú simuláciu skutočného veslovania. Nastaviteľné nášľapy z hľadiska dĺžky chodidiel tak, aby boli chodidlá v prirodzenej pozícii a mali ste ideálnu pozíciu pri ťahu u veslovania.

 

Nastavenie pedálov je celkom jednoduché.

nášlapy XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

JEDNOKOĽAJNICE A PLYNULÝ CHOD

Pojazd je tvorený tzv. jednokoľajnicou osadenou ložiskami, ktorá zaručuje celkom plynulý a tichý chod. Sedadlo je tiež opatrené kvalitnou penou odolnou proti potu.

pojazd XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

MANUÁLNE NASTAVENIE ODPORU

Odpor je manuálne nastaviteľný v 10 stupňoch manuálnych. Vďaka tomu si môžete nastaviť ľubovoľný odpor jednoduchým spôsobom.

Vďaka tomu, že je trenažér napájaný batériami, tak nemusíte riešiť zapojenie, ale môžete tak veslo umiestniť kam potrebujete bez ohľadu na zásuvku.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect odpor

PROFESIONÁLNA RADA CARDIO TRENAŽÉROV

Cardio trenažéry značky XEBEX sú ideálnou voľbou nielen pre fitness centrá a crossfitové kluby, ale aj športové teamy, či vrcholových športovcov. 

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a cardio trenežér

TRANSPORT A STABILITA

Veslo XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect je vybavené transportnými kolieskami pre ľahkú manipuláciu a vyrovnávačmi nerovností, ktoré zaistia maximálnu stabilitu.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect transport a stabilita

VIDEO XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

Tu môžete vidieť promo video k modelu XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect.

VIDEO SMART CONNECT k trenažérom XEBEX

Tu môžete vidieť promo video k funkcii Smart Connect u trenažérov Xebex.

SERVIS A ZÁRUKA

Produkty XEBEXtestované s ohľadom na kvalitu, bezpečnosť a trvanlivosť. Všetky výrobky splňujú súčasné európske normy s triedou SA NEN-957, ďalej ROHS a CE.

 

Na stroje značky XEBEX je poskytovaná záruka :

 • pre domáce využitie je poskytovaná predĺženázáručná doba 3 roky + 10 rokov na rám stroja
 • pre komerčné využitie (fitness centrá, športové kluby, firemné fitness) je poskytovaná záruka 2 roky

Záručný aj pozáručný servis je zabezpečený priamo u zákazníka.

 

Nadštandardné záruky a prvotriedny záručný aj pozáručný servis značky XEBEX zaistí aj vám plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Príslušenstvo

Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

závesný systém na posilňovanie s hmotnosťou vlastného tela dĺžkovo nastaviteľné popruhy, zavesenie na strop alebo na dvere balenie obsahuje: popruhy, záves na dvere, prenosný obal maximálna nosnosť: 150 kg

Skladom 13 ks
€ 43.10€ 40.00
POLAR IGNITE 2

POLAR IGNITE 2

športester s integrovaným GPS modulom optické meranie tepovej frekvencie vhodný pre všetky športové aktivity synchronizácia cez bluetooth smart komunikácia s PC (kábel)

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 232.90
Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

V SR vypredané, dostupné od 15.05.2024
€ 102.00€ 67.70
BIOTECH USA L-Carnitine 100 000 / 500 ml

BIOTECH USA L-Carnitine 100 000 / 500 ml

tekutý spaľovač s L-carnitine 2000 mg L-karnitínu v jednej dávke diéta, spaľovanie, odbúravanie tuku obsahuje zelený čaj a vitamíny skupiny B

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 21.30
Odporová guma TRINFIT Power Band

Odporová guma TRINFIT Power Band

kvalitné značkové odporové gumy všestranné pomôcky pre posilňovanie, dopomoc na hrazde, či strečing dĺžka 104 cm (obvod 208 cm) rôzne odpory viď. detailný popis odolný, zdravotne nezávadný materiál bez švov

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 6.40
Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

set dvoch jednoručných nakladacích činiek á 15 kg nastaviteľná hmotnosť 2,3 až 15 kg závitové uzávery priemer kotúčov 30 mm

Skladom > 20 ks
€ 187.00€ 123.50
POLAR H10+

POLAR H10+

meranie tepovej frekvencie (vysielač) vymeniteľná batéria (CR2025) vysielanie v Bluetooth smart (2x), 5 kHz, ANT+ interná pamäť na 1 záznam

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 80.41
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Aktuálne nedostupné
€ 27.41€ 25.10
Nosnosť stroja, hmotnosť
Nosnosť stroja:
227 kg
Hmotnosť stroja:
43 kg
Zpôsob využitia H/LC/C:
Komerčné, mierne komerčné, domáce
Merané hodnoty, programy
Čas veslovania:
áno
Rýchlosť (km/h):
áno
Spálené kalórie:
áno
Počet záberov:
áno
Počet záberov za minútu:
áno
Vzdialenosť:
áno
Výkon vo wattoch:
áno
Tep srdca:
áno
Signalizácia prekročenia tepu:
áno
Zobrazenie záťaže na displeji:
áno
Ručná regulácia záťaže:
áno
Prednastavené profily trate:
áno
Programy riadené tepom HRC:
nie
Zadanie cieľových hodnôt:
áno
Užívateľsky nastaviteľné programy:
áno
Fitness test Recovery:
nie
Měření tepu srdce:
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz
Rozmery stroja, manipulácia
Dĺžka stroja:
249 cm
Šírka stroja:
51 cm
Výška stroja:
115 cm
Možnosť sklopenia stroja:
áno
Prepravné kolieska:
áno
Napájení:
Baterie 2x typ AA
Záruka:
3 roky záruka
Predĺžená záruka:
10 rokov na rám
Katalógové číslo:
AR-2-BA
Rozmery balenia:
38x66x148 cm
Dostupnosť ND:
Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu:
Značkový servis u zákazníka
Regulácia záťaže, brzda
Brzdný systém:
Vzduchová brzda
Regulácia záťaže:
Manuálna otočným regulátorom
Sedlo, pojazd, nášľapy
Pojazd sedáku:
Profi pojazd s ložiskami
Opierky nôh (nášľapy):
Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania
Použití dle DIN EN 957:
Třída SA
Počet programů
Počet programů celkem:
ano, 25 programů
Programy řízené tepem HRC:
nemá
Přednastavené profily trati:
ano, 9 variant
Uživatelsky nastavitelné programy:
ano, s aplikací
Další programy:
ano, s aplikací
Ostatné funkcie počítaču
Typ displeje:
LCD displej
Velikost displeje v palcích:
5,5 "
Komfort obsluhy:
Bluetooth pro aplikace
Kinomap:
áno
Zwift:
áno
MyHomeFit:
nie
T-Routes:
nie
iConsole+:
nie
iFit:
nie
Inspire:
nie
BitGym:
nie
Rouvy:
nie
FitShow:
nie
EXR Game:
áno
Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

závesný systém na posilňovanie s hmotnosťou vlastného tela dĺžkovo nastaviteľné popruhy, zavesenie na strop alebo na dvere balenie obsahuje: popruhy, záves na dvere, prenosný obal maximálna nosnosť: 150 kg

Skladom 13 ks
€ 43.10€ 40.00
POLAR IGNITE 2

POLAR IGNITE 2

športester s integrovaným GPS modulom optické meranie tepovej frekvencie vhodný pre všetky športové aktivity synchronizácia cez bluetooth smart komunikácia s PC (kábel)

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 232.90
Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

V SR vypredané, dostupné od 15.05.2024
€ 102.00€ 67.70
BIOTECH USA L-Carnitine 100 000 / 500 ml

BIOTECH USA L-Carnitine 100 000 / 500 ml

tekutý spaľovač s L-carnitine 2000 mg L-karnitínu v jednej dávke diéta, spaľovanie, odbúravanie tuku obsahuje zelený čaj a vitamíny skupiny B

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 21.30
Odporová guma TRINFIT Power Band

Odporová guma TRINFIT Power Band

kvalitné značkové odporové gumy všestranné pomôcky pre posilňovanie, dopomoc na hrazde, či strečing dĺžka 104 cm (obvod 208 cm) rôzne odpory viď. detailný popis odolný, zdravotne nezávadný materiál bez švov

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 6.40
Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

set dvoch jednoručných nakladacích činiek á 15 kg nastaviteľná hmotnosť 2,3 až 15 kg závitové uzávery priemer kotúčov 30 mm

Skladom > 20 ks
€ 187.00€ 123.50
POLAR H10+

POLAR H10+

meranie tepovej frekvencie (vysielač) vymeniteľná batéria (CR2025) vysielanie v Bluetooth smart (2x), 5 kHz, ANT+ interná pamäť na 1 záznam

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 80.41
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Aktuálne nedostupné
€ 27.41€ 25.10

Diskusia k tovaru Veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Slovenská diskuze(1) Česká diskuze(8)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

 • Milan
  07. 05. 2023
  Dobrý deň,

  chcem sa opýtať:

  1. v prvotnom popise je uvedené, že trenazer sa vie pripojit na viacero aplikacii
  2. V parametroch sa však uvádza možnosť napojenia len na kinomap. Ostatne uvedene nie su
  3. Uvadza sa ze zariadenie nema treningy cez HRC. CHcem sa opytat ci sa taketo HRC programy daju spustit cez pripadne appky, na ktore by sa stroj pripojil.

  Diky
  • Fitham.cz
   09. 05. 2023
   Dobrý deň, veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect sa vie pripojiť k radu aplikácií, presne ako je uvedené v jeho popise. Nie všetky sú uvedené v tabuľke/záložke parametrov, pretože naše parametre veslovacích trenažérov obsahujú len vybrané aplikácie, preto ich tam nevidíte.
   Čo sa týka HRC programu, správne sa jedná o program, ktorý automaticky koriguje nastavenú záťaž (odpor veslovanie) podľa tepovej frekvencie, v skutočnosti ho teda môžu mať výhradne veslovacie trenažéry s elektronicky ovládanou záťažou, ktoré sú schopné ju sami, automaticky meniť. ŽIADNE manuálne ovládané veslo tento program teda nemôže mať 100% funkčné. Niektorí výrobcovia ho síce uvádzajú aj u manuálne ovládaných vesiel, jeho funkčnosť potom ale spočíva len v tom, že počítač stroja podľa nastaveného tepu ukazuje na displeji šípkou či máte intenzitu veslovania zvýšiť, alebo znížiť (či už zmenou odporu veslovania, alebo rýchlosťou záberov), čo ale samozrejme vidíte aj sám podľa vášho tepu, na to nepotrebujete HRC program :-). Zo vzduchových vesiel majú HRC program len elektronicky ovládané modely FINNLO AQUON PRE PLUS (so vzduchovo-magnetickou brzdou) alebo BH FITNESS Movemia RW1000 (s profesionálnou vzduchovo-indukčnou brzdou) .
Neviete si rady s nákupom?
Ako vybrať veslovací trenažér Pozrite si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť