Je to tu! Najväčšia predajňa fitness vybavenia na Slovensku je OTVORENÁ. Navštívte nás v Bratislave, kde na predajni s plochou viac ako 400 m2 môžete nájsť viac ako 170 vystavených trenažérov/strojov na vyskúšanie a mnoho ďalšieho fitness sortimentu. Tešíme sa na Vás
Veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

Veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

Kde vyskúšať
Dostupnosť: Skladom > 20 ks
Možno vidieť na predajni:
Pôvodná cena: € 1 252.00 ( zľava -€ 103.00)
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
Možno vidieť na predajni:
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
Cena:
€ 1 149.00 vrátane DPH
Výrobca: XEBEX
Záruka: 3 roky záruka, 10 rokov na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

PREČO XEBEX?

Americká spoločnosť XEBEX patrí už cez 30 rokov k popredným dodávateľom profesionálnych fitnes trenažérov, disponujúcich kvalitou, dokonalou ergonómiou a nadčasovým designom. Produkty tejto značky sú aktívne využívané nielen vo fitnes, či crossfite, ale aj špičkovými športovými teamami po celom svete, či množstvom olympionikov. Značka Xebex má distribútorov vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Hlavným znakom produktov spoločnosti XEBEX sú inovatívne technológie a dôraz na športový výkon. XEBEX navrhuje a vyrába špičkové veslárske trenažéry, vzduchové bicykle AIR BIKE, lamelové bežecké pásy, lyžiarske trenažéry, trenažéry pre horolezcov a ďalšie produkty. 

Produkty XEBEX spĺňajú najprísnejšiu certifikáciu "SA" podľa európskej normy EN957. Stroje je tak možné využívať nielen v domácej prevádzke, ale hlavne v komerčnej prevádzke s overením o bezpečnosti a overenosti týchto strojov.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect patrí k vrcholovým a najkvalitnejším komerčným veslovacím trenažérom v súčasnej dobe s dlhoročnou tradíciou. Tento model ponúka to najlepšie čo si môžete pre domáce, ale aj plne komerčné veslovanie priať a to najmä v oblasti prvotriednej kvality, spracovania inovatívneho designu a veľmi robustnej konštrukcie.

Uplatnenie nájde okrem domácnosti, predovšetkým v komerčnom prostredí ako sú fitcentrá, hotelové fitká, wellness alebo závodné prostredie crossfitu apod. 

Trenažér používa manuálne nastaviteľný odpor v 10 stupňoch. 

Pri konštrukcii stroja sa vychádzalo z požiadavkov profesionálnych veslárovprepracovaná konštrukcia s dokonalou ergonómiou, kombinácia dlhého, tichého pojazdu, širokého športového sedla a nastaviteľných profi pedálov umožňuje správnu techniku veslovania a získate pocit úplne prirodzeného pohybu. Konštrukcia a dostatočne dlhý pojazd umožňuje veslovanie aj vysokým užívateľom nad 200 cm. 

Výška sedla veslárskeho trenažéru je od zeme 52 mm.

Výška kovovej koľajnice je od zeme 46 mm.

 

Nosnosť veslovacieho trenažéra je 227 kg.

 

XEBEX je nová produktová rada s najprísnejšou certifikáciou "SA" podľa európskej normy EN957 vyvinutá spoločnosťou XEBEX, ktorá splňuje potreby najnovšieho sveta fitness a design všetkých strojov je prepracovaný do najmenších detailov.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

PROGRAMOVÁ PONUKA

Počítač XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect je vybavený prehľadným 5,5" LCD displejom, na ktorom sa zobrazujú všetky potrebné informácie o tréningu.

 

Na počítači súčasne vidíte čas veslovania, vzdialenosť v metroch, watty, spálené kalórie, počet záberov, počet záberov za minútu a tepovú frekvenciu.

Okrem toho na stredovom veľkom displeji sa zobrazujú hodnoty ako priemerná rýchlosť na 500m, priemerný počet metrov na jeden záber, maximálny dosiahnutý tep, hodnota spálených kalorií za hodinu, maximálny a priemerný výkon vo Wattoch. Zobraziť si môžete aj krivku sily, či graf výkonu (wattov) počas tréningu. 

 

Počítač ponúka množstvo programov,  z ktorých si vyberie každý:

 • tréning s rychlým štartom (QUICK START)
 • režim RACE - môžete si nastaviť tempo a budete závodiť s počítačom 
 • intervalový tréning / tabata 
 • tréning na cieľový čas, cieľovú vzdialenosť, cieľové kalórie, alebo počet záberov
 • tréning na tepovú frekvenciu a ďaľšie ...
XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a programová ponuka

Smart Connect Ecosystem - tréningové aplikácie

Funkcia Smart Connect Ecosystem vám umožňuje cez Bluetooth pripojenie spárovať trenažér XEBEX k vášmu tabletu, alebo smartphonu a používať tak pri tréningu rôzne aplikácie. 

Interaktívny tréning s priateľmi? Skupinové závody? Personalizované tréningové plány? Extra dáta a história tréningu? Žvé kurzy alebo kurzy na vyžiadanie?

 

Všetko vyššie uvedené môžete mať pomocou týchto aplikácií pripojiteľných k trenažérom cez bluetooth:

Ďalej môžete využívať aplikácie pre kolektívne tréningy cez technológiu ANT+:

 • Selfloops Group Training (iOs, Android)
 • PerfPRO Studio ©  (iOs)

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a preto doporučujeme predom vyskúšať, či je váš tablet alebo telefón s konkrétnymi aplikáciami kompatibilný. Pokiaľ by vám aplikácia so strojom nefungovala alebo vykazovala chyby, sme pripravení vám pomôcť (nemôžeme však funkčnosť aplikácie na Vašom zariadení zaručit a nenesieme za ňu zodpovednosť).

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a tréningové aplikácie

MERANIE TEPOVEJ FREKVENCIE CEZ HRUDNÝ PÁS

Meranie tepovej frekvencie je možné bezdrátovo pomocou hrudného pásu o frekvencii 5 kHz s presnosťou EKG (nie je súčasťou balenia, ale môžete si ho u nás dokúpiť).

Vďaka meraniu tepu budete mať svoj tréning pevne pod kontrolou a môžete si tak lepšie strážiť stav vašej kondície alebo spaľovania tukov.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a hrudný pás

KOMFORTNÉ MADLO s ochranou proti potu

Tento model ponúka profesionálne madlo s protišmykovým povrchom odolným voči potu aj pri pravidelnom a intenzívnom veslovaní. Madlo je k veslu pripojené masívnou reťazou s vysokou odoľnosťou.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a komfortné madlo

MOŽNOSŤ ZLOŽENIA

Veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect môžete jednoduchým spôsobom zložit do úspornej polohy a vďaka tomu v dobe netrénovania ušetriť značný priestor v miestnosti.

 

Rozmery zloženého stroja sú 127 x 51 x 140 cm (d x š x v). 

zložený XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

NASTAVITEĽNÉ PROFI NÁŠLAPY

Systém oscilačných pedálov s nastaviteľnou veľkosťou umožňuje dokonalú simuláciu skutočného veslovania. Nastaviteľné nášlapy z hľadiska dĺžky chodidiel tak, aby boli chodidlá v prirodzenej pozícii a mali ste ideálnu pozíciu pri ťahu u veslovania.

 

Nastavenie pedálov je celkom jednoduché.

nášlapy XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

JEDNOKOĽAJNICE A PLYNULÝ CHOD

Pojazd je tvorený tzv. jednokoľajnicou osadenou ložiskami, ktorá zaručuje celkom plynulý a tichý chod. Sedák je tiež opatrený kvalitnou penou odolnou proti potu.

pojazd XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

MANUÁLNE NASTAVENIE ODPORU

Odpor je manuálne nastaviteľný v 10 stupňoch manuálnych. Vďaka tomu si môžete nastaviť ľubovoľný odpor jednoduchým spôsobom.

Vďaka tomu, že je trenažér napájaný batériami, tak nemusíte riešiť zapojenie, ale môžete tak veslo umiestniť kam potrebujete bez ohľadu na zásuvku.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect odpor

PROFESIONÁLNA RADA CARDIO TRENAŽÉROV

Cardio trenažéry značky XEBEX sú ideálnou voľbou nielen pre fitness centrá a crossfitové kluby, ale aj športové teamy, či vrcholových športovcov. 

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect a cardio trenežér

TRANSPORT A STABILITA

Veslo XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect je vybavené transportnými kolečkami pre ľahkú manipuláciu a vyrovnávačmi nerovností, ktoré zaistia maximálnu stabilitu.

XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect transport a stabilita

VIDEO XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

Tu môžete vidieť promo video k modelu XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect.

VIDEO SMART CONNECT k trenažérom XEBEX

Tu môžete vidieť promo video k funkcii Smart Connect u trenažérov Xebex.

SERVIS A ZÁRUKA

Produkty XEBEXtestované s ohľadom na kvalitu, bezpečnosť a trvanlivosť. Všetky výrobky splňujú súčasné európske normy s triedou SA NEN-957, ďalej ROHS a CE.

 

Na stroje značky XEBEX je poskytovaná záruka :

 • pre domáce využitie je poskytovaná predĺženázáručná doba 3 roky + 10 rokov na rám stroja
 • pre komerčné využitie (fitnescentrá, športové kluby, firemné fitnes) je poskytovaná záruka 2 roky

Záručný aj pozáručný servis je zabezpečený priamo u zákazníka.

 

Nadštandardné záruky a prvotriedny záručný aj pozáručný servis značky XEBEX zaistí aj vám plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Príslušenstvo

Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

závesný systém k posilňovaniu s hmotnosťou vlastného tela dĺžkovo nastaviteľné popruhy, zavesenie na strop alebo na dvere balenie obsahuje: popruhy, záves na dvere, prenosný obal maximálna nosnosť: 150 kg

Aktuálne nedostupné
€ 44.00
POLAR IGNITE 2

POLAR IGNITE 2

sportestr s integrovaným GPS modulem optické měření tepové frekvence vhodný pro veškeré sportovní aktivity synchronizace přes bluetooth smart komunikace s PC (kabel)

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 223.50
Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protisklzového materiálu.

Skladom > 20 ks
€ 64.90
BIOTECH USA L-Carnitine 100 000 / 500 ml

BIOTECH USA L-Carnitine 100 000 / 500 ml

tekutý spaľovač s L-carnitine 2000 mg L-karnitínu v jednej dávke diéta, spaľovanie, odbúravanie tuku obsahuje zelený čaj a vitamíny skupiny B

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 20.40
Odporová guma TRINFIT Power Band

Odporová guma TRINFIT Power Band

kvalitné značkové odporové gumy všestranné pomôcky pre posilňovanie, dopomoc na hrazde, či strečing dĺžka 104 cm (obvod 208 cm) rôzne odpory viď. detailný popis odolný, zdravotne nezávadný materiál bez švov

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 6.10
Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

set dvoch jednoručných nakladacích činiek á 15 kg nastaviteľná hmotnosť 2,3 až 15 kg závitové uzávery priemer kotúčov 30 mm

Skladom > 20 ks
€ 118.50
POLAR H10+

POLAR H10+

měření tepové frekvence (vysílač) vyměnitelná baterie (CR2025) vysílání v Bluetooth smart (2x), 5 kHz, ANT+ interní paměť na 1 záznam

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 80.41
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Skladom > 20 ks
€ 27.41€ 20.00
Nosnosť stroja, hmotnosť
Nosnosť stroja:
227 kg
Hmotnosť stroja:
43 kg
Zpôsob využitia H/LC/C:
Komerčné, mierne komerčné, domáce
Merané hodnoty, programy
Čas veslovania:
áno
Rýchlosť (km/h):
áno
Spálené kalórie:
áno
Počet záberov:
áno
Počet záberov za minútu:
áno
Vzdialenosť:
áno
Výkon vo wattoch:
áno
Tep srdca:
áno
Signalizácia prekročenia tepu:
áno
Zobrazenie záťaže na displeji:
áno
Ručná regulácia záťaže:
áno
Prednastavené profily trate:
áno
Programy riadené tepom HRC:
nie
Zadanie cieľových hodnôt:
áno
Užívateľsky nastaviteľné programy:
áno
Fitness test Recovery:
nie
Měření tepu srdce:
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz
Rozmery stroja, manipulácia
Dĺžka stroja:
249 cm
Šírka stroja:
51 cm
Výška stroja:
115 cm
Možnosť sklopenia stroja:
áno
Prepravné kolieska:
áno
Napájení:
Baterie 2x typ AA
Záruka:
3 roky záruka
Predĺžená záruka:
10 rokov na rám
Katalógové číslo:
AR-2-BA
Rozmery balenia:
38x66x148 cm
Regulácia záťaže, brzda
Brzdný systém:
Vzduchová brzda
Regulácia záťaže:
Manuálna otočným regulátorom
Sedlo, pojazd, nášľapy
Pojazd sedáku:
Profi pojazd s ložiskami
Opierky nôh (nášľapy):
Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania
Použití dle DIN EN 957:
Třída SA
Počet programů
Počet programů celkem:
ano, 25 programů
Programy řízené tepem HRC:
nemá
Přednastavené profily trati:
ano, 9 variant
Uživatelsky nastavitelné programy:
ano, s aplikací
Další programy:
ano, s aplikací
Ostatné funkcie počítaču
Typ displeje:
LCD displej
Velikost displeje v palcích:
5,5 "
Komfort obsluhy:
Bluetooth pro aplikace
Kinomap:
áno
Zwift:
nie
MyHomeFit:
nie
T-Routes:
nie
iConsole+:
nie
iFit:
nie
Inspire:
nie
BitGym:
nie
Rouvy:
nie
FitShow:
nie
EXR Game:
áno
Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

závesný systém k posilňovaniu s hmotnosťou vlastného tela dĺžkovo nastaviteľné popruhy, zavesenie na strop alebo na dvere balenie obsahuje: popruhy, záves na dvere, prenosný obal maximálna nosnosť: 150 kg

Aktuálne nedostupné
€ 44.00
POLAR IGNITE 2

POLAR IGNITE 2

sportestr s integrovaným GPS modulem optické měření tepové frekvence vhodný pro veškeré sportovní aktivity synchronizace přes bluetooth smart komunikace s PC (kabel)

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 223.50
Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protisklzového materiálu.

Skladom > 20 ks
€ 64.90
BIOTECH USA L-Carnitine 100 000 / 500 ml

BIOTECH USA L-Carnitine 100 000 / 500 ml

tekutý spaľovač s L-carnitine 2000 mg L-karnitínu v jednej dávke diéta, spaľovanie, odbúravanie tuku obsahuje zelený čaj a vitamíny skupiny B

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 20.40
Odporová guma TRINFIT Power Band

Odporová guma TRINFIT Power Band

kvalitné značkové odporové gumy všestranné pomôcky pre posilňovanie, dopomoc na hrazde, či strečing dĺžka 104 cm (obvod 208 cm) rôzne odpory viď. detailný popis odolný, zdravotne nezávadný materiál bez švov

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 6.10
Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

Set jednoručných nakladacích činiek 2x 15 kg TRINFIT 30 mm

set dvoch jednoručných nakladacích činiek á 15 kg nastaviteľná hmotnosť 2,3 až 15 kg závitové uzávery priemer kotúčov 30 mm

Skladom > 20 ks
€ 118.50
POLAR H10+

POLAR H10+

měření tepové frekvence (vysílač) vyměnitelná baterie (CR2025) vysílání v Bluetooth smart (2x), 5 kHz, ANT+ interní paměť na 1 záznam

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 80.41
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Skladom > 20 ks
€ 27.41€ 20.00

Diskusia k tovaru Veslovací trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Česká diskuze(6) Slovenská diskuze(0)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

 • Pavel Jarošek
  22. 02. 2022
  Dobrý den,
  ještě před vznesením dotazů musím napsat, že pořízení veslovacího trenažeru bylo jednou z nejlepších investicí do sebe, takže pro můžu ostatním váhajícím jen vřele doporučit. XEBEX je opravdu z velmi kvalitního materiálu, po půl roce užívání stačilo jen jednou dotažení šroubů a vše bez problémů. Co se týče dotazů:
  1) péče o stroj - pro prodloužení životnosti je potřeba jednokolejnici se sedlem nějak čistit? Myslím promazat WD-éčkem, nebo jen vlhkým hadrem odstranit prach a nečistoty?
  2) jelikož se všechny světové závody jezdí na conceptech, lze pomocí uvedených aplikací nějak propojit s konkurenčním strojem? Případně lze pomocí nějaké aplikace pro xebex přenést data na logbook conceptu?
  Děkuji
  • Fitham.cz
   25. 02. 2022
   Dobrý den, děkujeme za vaši zkušenost, jsme rádi, že jste s veslem XEBEX spokojený :-). Co se týče vašich dotazů:
   ad 1) Pojezd nevyžaduje žádnou speciální údržbu, stačí jej udržovat čistý, tedy jednou za čas otřít vlhkým hadrem od prachu. Určitě jej ničím nemažte apod., kolečka se musí po pojezdu odvalovat, ne po něm klouzat :-).
   ad 2) I na trenažérech XEBEX se jezdí desítky závodů po celém světě, hlavně v USA má XEBEX silnou komunitu. Trenažéry značky CONCEPT2 jsou bohužel v tomto poměrně zastaralé, nejsou vybaveny Bluetooth, do jejich webové aplikace Logbook se data natahují z flashky. Pokud do ní chcete dostat vaše tréninky z trenažéru XEBEX, je to možné přes aplikaci KINOMAP, která jde s logbookem přímo propojit.
 • Milan
  13. 07. 2021
  Dobrý den, není v plánu stroj vystavit i v Brně? Záruka se vztahuje jen na spotřebitele, nebo i pokud stroj koupíme na firmu? Děkuji
  • Fitham.cz
   13. 07. 2021
   Dobrý den, ano, veslařský trenažér XEBEX 2.0 Smart Connect máme v Brně standardně vystavený k vyzkoušení, bude tam opět během cca 3-4 dnů. Záruka platí jak při nákupu na soukromou osobu, tak firmu, jedná se o profesionální stroj.
 • Jiří Najbrt
  13. 05. 2021
  Omlouvám se, zapomněl jsem se také zeptat, zda si lze tento trenažer vyzkoušet ve vaší pražské prodejně ? Uvádíte, že bude možné jej odebrat již 17.5., takže předpokládám, že již tento den to bude možné.
  • Fitham.cz
   14. 05. 2021
   Dobrý den, ano, veslařský trenažér XEBEX Air Rower 2.0 Smart Connect je vystavený k vyzkoušení na všech našich prodejnách, jedná se o jeden z nejprodávanějších modelů vyšší kategorie vesel.
 • Jiří Najbrt
  13. 05. 2021
  Jaké jsou rozměry nesloženého trenažeru a kolik je tudíž třeba prostoru pro jeho provoz ?
  Můžete prosím uveřejnit na webu montážní návod včetně návodu na údržbu stroje, kterou je nezbytné provádět s ohledem na platnost bezplatné záruky ?
  • Fitham.cz
   14. 05. 2021
   Dobrý den, celkové rozměry veslařského trenažéru XEBEX Air Rower 2.0 jsou 251 x 51 x 115 cm (d x š x v), najdete je i na záložce parametrů stroje. Stejně tak návod na montáž a použití si můžete prohlédnout v záložce "Ke stažení". Co se týče údržby, jedná se o profesionální trenažér, údržba je tedy zcela minimální, jako u všech profi strojů stačí jednou za čas podotahovat základní rámové spoje a čistým hadříkem otřít pojezd sedáku.
 • Radek
  08. 05. 2021
  Dobrý den,
  doprava zdarma je v ceně. A sestavení stroje také? Ptám se kvůli záruce.
  Děkuji za odpověď.
  • Fitham.cz
   10. 05. 2021
   Dobrý den, plná záruka na stroj platí, ať už si jej smontuje zákazník, nebo naši technici. Součástí dodávky každého stroje je montážní návod, dle kterého si stroj zákazník sestaví, není na tom nic složitého, nebo odborného, je tomu tak u všech strojů. Konkrétně u veslařského trenažéru XEBEX Air Rower 2.0 nabízíme zdarma dopravu, pokud by jste chtěl, aby stroj dovezli a smontovali u vás doma naši technici, je třeba si tuto službu v košíku doobjednat, cena se vám tam zobrazí.
 • Marek Šimek
  28. 03. 2021
  Zdravím, jak je na tom veslo s hlučností? A kolik zabírá místa složený? Mam menši byt...díky
  • Fitham.cz
   01. 04. 2021
   Dobrý den, hlučností je veslařský trenažér XEBEX Air Rower 2.0 srovnatelný s jinými vzduchovými modely, slyšet je jednak pojezd sedáku a pak rotace "ventilátoru". Intenzita zvuku u všech vesel narůstá s rychlostí a intenzitou veslování. Není to nic hrozného, nicméně při požadavku na tichost jsou na tom o něco lépe čistě magnetická vesla (zase ale mají o něco méně přirozený a plynulý záběr ...).
   Co se týče rozměrů, asi vás nepotěším, protože tato profesionální vesla jsou poměrně velká (musí vyhovovat i na vyšší osoby ...). Rozměry složeného vesla XEBEX Air Rower 2.0 jsou 127 x 51 x 140 cm (d x š x v).
Neviete si rady s nákupom?
Ako vybrať veslovací trenažér Pozrite si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť