Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.

Buď aktívny aj na jeseň s Kinomapom!

14. 11. 2023

Vychutnajte si krásu jesenného obdobia aktívne a užite si nádhernú prírodu s novou jesennou výzvou od Kinomapu.

Užite si krásy jesene aktívne z domu

Zdolajte nové jesenné výzvy v aplikácii Kinomap – zapojiť sa môžete s vašim bežeckým trenažérom, cykotrenažérom alebo napríklad veslom. Účasť v tejto výzve nie je len o protokolovaní kilometrov, ale o tom užiť si jesennú prírodu a zostať pri tom fit. Vyhrať pri tom môžete zaujímavé ceny.

Športujte a vyhrajte

Aby ste sa mohli zúčastniť žrebovania o ceny, musíte dokončiť 5 destinácií z výzvy podľa vášho výberu. Tím Kinomap vykoná žrebovanie a na konci výzvy priamo kontaktuje výhercu. Súťaží sa o 3 ceny - bezdrôtové slúchadlá Shokz, monitor srdcového tepu a fitness podložku.

Ešte nemáte Kinomap?

Vďaka Kinomapu dostanú vaše tréningy na fitness trenažéroch nový rozmer. Nekončiaca drina a nuda sa hravo otočí do roviny zábavy, pretekania a sledovania vývoja svojich tréningových hodnôt. Trasy sú z reálneho prostredia, natočené vo vysokom rozlíšení a prispôsobené na všetky typy fitness trenažérov – teda na bežecké pásy, cyklotrenažéry, rotopédy, eliptické trenažéry i veslovacie trenažéry. Pokiaľ sa o aplikácii chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš článok Tréningová aplikácia Kinomap.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť