Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
MYOTEC 100% Grass Fed Whey 900 g

MYOTEC 100% Grass Fed Whey 900 g

MYOTEC 100% Grass Fed Whey 900 g natural
Skladom 4 ks
 
 
Naša cena:
€ 51.10
vr. DPH
Splátky:
MYOTEC 100% Grass Fed Whey 900 g čokoláda
Skladom 3 ks
 
 
Naša cena:
€ 51.10
vr. DPH
Splátky:
Výrobca: MYOTEC
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA je možnosť dokúpiť v košíku Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

MYOTEC 100% GRASS FED WHEY 900 G

 • 100% Grass-Fed Whey = krištáľová kvalita z kontrolovaného farmárskeho mlieka 300 +
 • 300+ grass- fed WPI izolát srvátkové bielkoviny
 • 87 % bielkoviny príchuť natural, 82 % bielkoviny príchuť čokoláda
 • Sladené steviolglykosidy

 

Originálne 300+ grass-fed WPI (izolát srvátkovej bielkoviny) s obsahom 87% bielkovín (príchuť Natural Milk) a 82% bielkovín (príchuť Farm Chocolate), s prírodným sladidlom steviolglykosid. Unikátna kvalita základného zdroja je charakteristická vysokým obsahom dôležitých bioaktívnych zložiek, esenciálnych a ďalších dôležitých aminokyselín (EAA, BCAA, L-Glutamín).

Farmárske mlieko Grass-fed 300+ (Carbery Grass Fed Cows) pochádza z etických chovov v Írsku a to od voľne pasúcich sa kráv, kŕmených trávou. Celý proces je navyše profesionálne auditovaný v programe Origin Green. Jedinečné čisté podnebie a prirodzená pastva (300 a viac dní v roku) sú garanciou maximálnej kvality a vysokého obsahu esenciálnych aminokyselín.

Ďalším dôležitým parametrom je minimálna uhlíková stopa vyprodukovaná pri tvorbe tohto jedinečného produktu (tzv. Udržateľnej / ekologické poľnohospodárstvo). Krištáľovo čistá bielkovina je v rámci výrobného procesu izolovaná veľmi šetrnou metódou cross-flow a v ďalšom kroku zabalená do finálneho produktu.

Prečo 100% Grass-Fed Whey?

 • VYSOKÝ OBSAH esenciálnych aminokyselín = EAA + BCAA
 • krištáľovou čistotou
 • 100% ORIGINÁL (Carbery GRASS-FED) = izolát srvátkové bielkoviny v kvalite grass-fed 300 +
 • ZDROJ Farmárske MLIEKO (GRASS-FED 300 PLUS) = dĺžka prirodzené pastvy 300 a viac dní v roku
 • PROGRAM ORIGIN GREEN = auditovaná produkcie od mlieka až po finálnu surovinu
 • UDRŽATEĽNÉ / EKOLOGICKÉ POĽNOHOSPODÁRSTVO = produkcie s minimálnou uhlíkovou stopou
 • PODPORA ETICKÉ A LOKÁLNE mLIEKA = poctivé mlieko z tradičných rodinných fariem v Írsku
 • KVALITA pred kvantitou = neobsahuje priemyselné mlieko z tzv. intenzívnych veľkochovov produkované na kvantitu a nízku cenu (väčšina súčasnej produkcie)
 • BEZ OBSAHU PRE TELO a PRÍRODNÉ PROSTREDIE neprirodzených umelých sladidiel (sukralóza,...)
 • 100% EURÓPSKY PÔVOD
 • rBGH (rBST) free, GMO free
 • 100% recyklovateľný obal

 

100% Grass-Fed Whey = ŠPIČKOVÁ KVALITA, ktorá hovorí bez okrás sama za seba!

V prípade, že výrobca využíva ako základný zdroj lacné nekvalitné mlieko (väčšina ponúkanej produkcie), môžete bez preháňania zabudnúť na všetky cold-press technológia, natívne technológie, CFM technológie a ostatné lákavo znejúce pojmy. Inými slovami v prípade nekvalitného základu vždy platí, že "to čo tam má byť, toho tam nikdy toľko nebude a to čo tam nemá byť, toho tam zasa môže byť až moc". Základom 100% Grass-Fed Whey je naopak skutočné mlieko (viď. Nižšie) na najvyššej úrovni Grass-fed 300+ a kvalita tohto produktu hovorí sama za seba, stačí skontrolovať parametre!

Grass- Fed 300+ to je SKUTOČNÉ MLIEKO!

Čo znamená pojem Grass-Fed 300+? Stále väčšia časť verejnosti si uvedomuje, že farmárske mlieko od zvierat chovaných na pastve a kŕmených trávou je nielen svojou chuťou, ale najmä svojou kvalitou na úplne inej úrovni ako tzv. Priemyselné mlieko z intenzívnych veľkochovov, kde je základným krmivom kukuričná siláž, kŕmne premixy, aditíva a priemyselné kŕmne miešanky. Stačí len ochutnať naturálnej formu proteínu z uvedených dvoch zdrojov a výrazný rozdiel v chuti je neprehliadnuteľný. Z tohto dôvodu maskujú výrobcovia niektorých mass-marketingových značiek túto pachuť a přeslazují svoje produkty umelými sladidlami (sukralóza atď.)

Úplnou jedničku v kategórii kvalitného farmárskeho mlieka predstavuje Grass-Fed 300+, teda mlieko od kráv, ktoré sú trvalo na pasenie viac ako 300 dní v roku a po zvyšok roka sú kŕmené senom, alebo fermentovanú trávou. Tohto čísla možno v Európe dosiahnuť len v Írsku, nikde inde. Ďalším takým miestom v celosvetovom meradle je napr. Nový Zéland. Práve tieto dva zdroje patria k absolútnej špičke a práve z tohto dôvodu je všetko v Írsku tak pozorne strážené a certifikované v programe Origin Green. Pretože samozrejme aj tu existujú producenti zneužívajúce tento fakt a ponúkajúci úplne odlišnú, teda nízku kvalitu.

Výskum írskej národnej agentúry Teagasc (Agriculture and Food Development Authority) pre výskum poľnohospodárstvo a potravín tiež preukázal, že viac ako 90 % kravské stravy v programe Origin Green pochádza z trávy = Grass-Fed 300+!

Pre porovnanie, náš ďalší špičkový produkt MyoTec I Love BIO Proteín je tiež vyrobený zo SKUTOČNÉHO MLIEKA a hoci ponúka najvyššiu alpskú kvalitu, nie je tu možná certifikácia Grass-Fed 300+. Dôvodom je fakt, že v Rakúsku je vďaka podnebiu maximálna možná dĺžka pastvy 7-8 mesiacov, teda cca 210-240 dní, následne sú kravy opäť chované a kŕmené senom. Avšak sa jedná o ďalší produkt špičkovej kvality a čistoty.

UPOZORNENIE: V kategórii Grass-fed dochádza u športovej výživy k častému zneužívaniu tohto pojmu a sú ponúkané produkty, ktoré uvedené parametre ani zďaleka nespĺňajú !!! Obozretnosť je potrebná najmä v kategórii tzv. On-line a mass-marketingových značiek.

100% Grass-Fed Whey = program Origin Green a MINIMÁLNE UHLÍKOVÁ STOPA

Program Origin Green chráni a podporuje lokálne producentmi (tradičná rodinné farmy), stavia na najvyššej možnej kvalite a prírodné bohatstvo Írska. Vďaka priemernej veľkosti stáda iba 70 kráv, nízkej hustote pastevného chovu (tradičné a dlhoveká lokálne plemená) a vďaka priemerným výnosom mlieka zameraným na kvalitu, má Írsko závideniahodnú povesť v oblasti starostlivosti o zvieratá a životné prostredie.
Výsledkom tohto jedinečného programu je najnižšej uhlíková stopa pre produkciu mlieka v EÚ Írsko je tiež jedinou krajinou na svete, ktorá pravidelne audituje a meria uhlíkovú stopu každej mliečnej farme v rámci programu Origin Green a to každých 18 mesiacov!

Prečo stévie a steviol-glykozid? Pretože sa jedná o prirodzenú formu sladidlá a to ako pre životné prostredie, tak pre ľudské telo.

Je to tak jednoduché: glykozidy sa prirodzene vyskytujú v prírodnom prostredí, najmä v rastlinách a sú naturálnym (nekalorickým) derivátom sacharidov v tele rastliny. Steviol-glykozid je naturálne glykozid extrahovaný zo stévie, ktorý má vysokú sladivosť. Steviol-glykozid je odbúravaný a štiepi enzýmom glykosidázou = princíp toho, čo je prírode známe, teda "zámok a kľúč".

V prípade umelých sladidiel je tomu inak, napr. Sukralóza sa v prírodnom prostredí prirodzene nevyskytuje (umelá / syntetická forma), preto sme si toto umelé sladidlo nezvolili. Sukralóza je syntetický produkt, ktorý sa vyrába tzv. Chlórovaním sacharózy (stolný repný cukor). Výsledkom tohto syntetického procesu je superodolnou zlúčenina troch atómov chlóru a sacharózy, ktorá je pre naše telo a životné prostredie neprirodzená a ťažko spracovateľná.

 

Odporúčané dávkovanie:

 • Zmiešajte 30 g (1 odmerku) s 200 ml studenej vody.
 • Dávkujte 2-3 porcie denne, medzi jedlami, v závislosti na dennej potrebe bielkovín.

 

Nutričné informácie:

100 g bez príchute čokoláda
Energetická hodnota 1525 kJ / 364 kcal 1462 kJ / 344 kcal
Tuky < 1,0 g < 1,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny < 1,0 g < 0,5 g
Sacharidy < 1,0 g < 1,0 g
z toho cukry < 0,1 g < 0,1 g
Bielkoviny 87 g 82,5 g
Soľ 0,38 g 0,38 g
Typický profil minerálov:    
Draslík 300 mg (15 %) * 300 mg (15 %) *
Vápnik 500 mg (62,5 %) * 500 mg (62,5 %) *
Fosfor 250 mg (35,7 %) * 250 mg (35,7 %) *
Horčík 60 mg (16 %) * 60 mg (16 %) *
* Referenčné príjem priemerného dospelého na deň (8400 kJ / 2000 kcal).
 
Profil aminokyselín:
Typické spektrum aminokyselín na 100 g bielkovín
Celkový obsah BCAA 26,87 g
L-leucín * 11,17 g
L-izoleucín * 8,21 g
L-valín * 7,49 g
Alanín 5,94 g
Arginín 2,14 g
Kyselina asparágová 11,99 g
Cystín 2,68 g
Kyselina glutámová 20,48 g
Glycín 1,71 g
Histidín * 1,74 g
Lyzín * 11,03 g
Metionín * 2,43 g
phenylalanine * 3,17 g
Prolín 6,83 g
Serín 5,61 g
Treonín * 8,0 g
Trypofan * 1,81 g
tyrozín 3,02 g
BCAA - vetvené aminokyseliny
* EAA - esenciálne aminokyseliny
 
Zloženie:
 • Čokoláda: Carbery grass-fed srvátkový proteínový izolát (mikrofiltrácia), nízkotučný kakaový prášok, aróma, sladidlo steviol -glykosidy, slnečnicový lecitín (0,38 %).
 • Bez príchute: Carbery Grass-fed srvátkový proteínový izolát (mikrofiltrácia), slnečnicový lecitín (0,38 %).

 

Informácie:

 • doplnok stravy skladujte mimo dosahu detí
 • doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy
 • pred použitím si dôkladne prečítajte informácie a upozornenia na etikete výrobku
 • neprekračujte doporučené dávkovanie uvedené na etikete výrobku
 • upozornenie pre alergikov: ak je to relevantné , sú alergény vyznačené tučne v popisku výrobku alebo v jeho zložení.

Príslušenstvo

MYOTEC BIO Protein 1,4 kg natural

MYOTEC BIO Protein 1,4 kg natural

srvátkový a mliečny koncentrát v BIO kvalite pôvod produktov z Rakúska, Švajčiarska, Nemecka a VB bez pridaných aditív a syntetických zložiek bez príchute

Skladom 3 ks
€ 59.60
REFLEX Nexgen® PRO 90 kapsúl

REFLEX Nexgen® PRO 90 kapsúl

vitamíny, minerály a antioxidanty v kapsuliach obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7 minerály vo forme chelátov unikátny antioxidačný štít

Skladom 118 ks
€ 26.24€ 14.72
REFLEX Omega 3 - 90 kapsúl

REFLEX Omega 3 - 90 kapsúl

omega 3 v kapsuliach obsahuje rybí olej (1000 mg v jednej kapsule) zloženie: EPA 330 mg, DHA 220 mg regenerácia, zdravý stav srdca, činnosti mozgu a očí

Skladom 10 ks
€ 13.69€ 7.47
VEMOHERB Tribulus Terrestris 90 kapsúl

VEMOHERB Tribulus Terrestris 90 kapsúl

originálne bulharský Tribulus Terrestris garantovaný obsah 60% protodioscínu! objem, sila, zvýšenie libida

Aktuálne nedostupné
€ 29.37€ 25.50
Katalógové čísla
MYOTEC 100% Grass Fed Whey 900 g natural:
MYO-690858
MYOTEC 100% Grass Fed Whey 900 g čokoláda:
MYO-690865
Rozmery balenia:
Na opýtanie
MYOTEC BIO Protein 1,4 kg natural

MYOTEC BIO Protein 1,4 kg natural

srvátkový a mliečny koncentrát v BIO kvalite pôvod produktov z Rakúska, Švajčiarska, Nemecka a VB bez pridaných aditív a syntetických zložiek bez príchute

Skladom 3 ks
€ 59.60
REFLEX Nexgen® PRO 90 kapsúl

REFLEX Nexgen® PRO 90 kapsúl

vitamíny, minerály a antioxidanty v kapsuliach obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7 minerály vo forme chelátov unikátny antioxidačný štít

Skladom 118 ks
€ 26.24€ 14.72
REFLEX Omega 3 - 90 kapsúl

REFLEX Omega 3 - 90 kapsúl

omega 3 v kapsuliach obsahuje rybí olej (1000 mg v jednej kapsule) zloženie: EPA 330 mg, DHA 220 mg regenerácia, zdravý stav srdca, činnosti mozgu a očí

Skladom 10 ks
€ 13.69€ 7.47
VEMOHERB Tribulus Terrestris 90 kapsúl

VEMOHERB Tribulus Terrestris 90 kapsúl

originálne bulharský Tribulus Terrestris garantovaný obsah 60% protodioscínu! objem, sila, zvýšenie libida

Aktuálne nedostupné
€ 29.37€ 25.50

Diskusia k tovaru MYOTEC 100% Grass Fed Whey 900 g

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Slovenská diskuze(0) Česká diskuze(0)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

Pre tento produkt nebol pridaný žiadny príspevok.

Neviete si rady s nákupom?
Jak vybrat kvalitní syrovátkový protein Prohlédněte si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť