Preskúmajte okolité cyklotrasy na elektrobicykloch na rok 2024, vydajte sa na výlet do prírody, alebo si zahrajte stolný tenis na záhrade. My sme na leto pripravení a vy?

Najočakávanejšia cyklistická udalosť je konečne tu

27. 06. 2023

Nemôžete sa dočkať na Tour de France? Šliapnite do pedálov s Kinomapom a spoznajte, aké to je zažiť podobné cyklistické preteky na vlastnej koži. V pohodlí domova, ale ako by ste tam skutočne boli. Zúčastnite sa Kino Tour 2023 – začíname už 1. 7. 2023.

Čo je Kinomap?

Máte doma rotopéd, bežecký, eliptický alebo cyklistický trenažér s Bluetooth pripojením? S interaktívnou tréningovou aplikáciou Kinomap môžete pri cvičení cestovať, objavovať známe aj neznáme trasy z celého sveta, a urobiť si tak každodenný tréning nielen reálnejší, ale aj zábavnejší. Aplikácia umožňuje dokonalé spárovanie s vašim trenažérom tak, že dokáže upravovať odpor alebo sklon stúpania podľa výškového profilu aktuálneho videa. Motiváciou vám bude skvelá komunita ďalších zapálených používateľov.

Kino Tour – zapojte sa a vyhrajte!

Kinomap predstavuje pri príležitosti Tour de France unikátnu júlovú výzvu Kino Tour, kedy sa môžete pri jazde na bicykli pokochať dych vyrážajúcimi francúzskymi scenériami. Precestujte lokality ako Col de La Loze, siedme najvyššie sedlo vo Francúzsku, mystický sopečný Puy de Dôme alebo napríklad alpský priesmyk Col de Joux-Plane. Hlavným cieľom je poskytnúť možnosť používateľom sledovať svojich obľúbených pretekárov a prejsť sa v ich stopách prostredníctvom oficiálnych videí v aplikácii.

Zapojením do akcie navyše môžete vyhrať zaujímavé ceny. Pokiaľ v termíne od 1. do 23. 7. 2023 dokončíte aspoň 6 videí v cyklistickej výzve Kino Tour, získavate šancu zúčastniť sa žrebovania o skvelé ceny – hrá sa o 2 cyklistickédresy vášho obľúbeného tímu, rukavice a šiltovku Tour de France. Tím Kinomap vykoná žrebovanie a na konci výzvy priamo kontaktuje výhercov.

Oficiálnu stránku výzvy od Kinomapu nájdete tu. Licenčnú kartu k aplikácii Kinomap kúpite tu.

Neviete si rady s nákupom?
Navštívte nákupného poradcu Pozrite si rady a tipy na nákup
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť