Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
Cyklotrenažér BH FITNESS Exercycle Smart Bike

Cyklotrenažér BH FITNESS Exercycle Smart Bike

Dostupnosť: Skladom do 5 ks
Odporúčaná MOC: € 3 064.00
Odporúčaná MOC je cena odporúčaná dodávateľom
 • Záručný servis u Vás doma
 • Montáž zadarmo
 • Doprava po celej SR zadarmo

Vyberte si darček zadarmo

Vyberte si darček zadarmo
 
 
Naša cena:
€ 2 429.00
vr. DPH
Splátky:
Výrobca: BH FITNESS
Záruka: 2 roky záruka, 5 rokov na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

Prečo BH FITNESS HOME?

Spoločnosť BH Fitness bola založená v roku 1985 a dnes je najväčším európskym výrobcom strojov pre komerčné a domáce fitness. Produkty značky BH FITNESS získali množstvo európskych ocenení a sú zastúpené vo viac ako 65 zemiach po celom svete.

Hlavným znakom spoločnosti BH FITNESS je originálny design, inovácie, vynikajúci pomer funkcií, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdelený do 4 produktových rád (Home, Movemia, SK Line, LK Line) líšiacich sa svojím zameraním. 

BH FITNESS Exercycle Smart Bike

Profesionálny cyklotrenažér, dokonale simulujúci jazdu na cestnom bicykli, určený pre nadšených cyklistov na tréning v zimnom období. Dokonalá ergonómia a správanie trenažéra, spolu s kvalitnou a odolnou mechanikou, predurčujú cyklotrenažér BH FITNESS Exercycle Smart Bike pre intenzívny športový tréning.

 

Vďaka spolupráci značky BH FITNESS, ktorá je najväčším európskym výrobcom fitness trenažérov a jej cyklistickej divízie BH Bikes došlo k spojeniu toho najlepšieho z oboch svetov, fitness trenažérov a cyklistiky, do jedného špičkového profesionálneho trenažéra pre tých najnáročnejších užívateľov.

Rám na báze Aerolight ponúka dokonalú ergonómiu trenažéra, vďaka ktorej bude mať užívateľ totožný posed a polohu tela ako pri profesionálnom cestnom bicykli. Navyše tento trenažér taktiež simuluje bočné pohyby, tak ako tomu je pri bežnej jazde na bicykli.

 

Na vytvorenie odporu šliapania využíva tento model profesionálny elektromagnetický brzdný systém, ktorý v kombinácii s kalibrovaným, 11 kg zotrvačníkom zaručuje dostatočný rozsah záťaže a dokonale hladký chod aj pri jazde v stoji.

 

Cyklotrenažér Exercycle má prehľadný LCD inverzný monitor so všetkými potrebnými funkciami a možnosťou najmodernejšieho pripojenia k populárnym aplikáciám cez protokol Bluetooth FTMS. Príkladom môže byť populárna cyklistická aplikácia Rouvy, Zwift, alebo tradičná aplikácia ako Kinomap a pod. (tablet nie je súčasťou)

 

Nosnosť trenažéra je 150 kg.

BH FITNESS Exercycle Smart Bike

TRÉNINGOVÝ POČÍTAČ s inverzným LCD displejom

Výsledky u svojho tréningu môžete sledovať na prehľadnom LED displeji, ktorý zobrazuje dobu cvičenia, rýchlosť šliapania, prejdenú vzdialenosť v reálnom čase, spálené kalórie a tepovú frekvenciu.

Počítač umožňuje pripojenie k populárnym aplikáciám cez najnovší protokol Bluetooth FTMS. Môžete tak využívať aj aplikácie ako je Zwift, Kinomap, Rouvy, Bkol a ďalšie kolektívne aplikácie.

 

Meranie tepovej frekvencie je možné vykonávať prostredníctvom analógového hrudného pásu s presnosťou EKG (hrudný pás nie je súčasťou balenia, ale je možné si ho dokúpiť).

bh.fitness.exercycle.bike.pc

TRÉNINGOVÉ APLIKÁCIE

Tento model má integrovanú technológiu i.Concept 3.0 s novým systémom konektivity s protokolom FTMS, ktorá umožňuje prostredníctvom bluetooth prepojenie trenažéra s tabletom či smartfónom. Následne môžete využívať rady tréningových aplikácií a predovšetkým známe aplikácie Kinomap, ZWIFT, ROUVY , BKOOL. Táto aplikácia sa dá zadarmo stiahnuť v demo verzii, ktorú si môžete následne dobrovoľne rozšíriť zakúpením licencie.

Môžete tak trénovať s celým radom tréningových videí a trás po celom svete. Trasy reagujú na sklon či odpor pri tréningu.

 

Využite aplikáciu Strava, vďaka ktorej si môžete zaznamenávať svoje pokroky. Prečítajte si ďalšie informácie o aplikácii Strava a kontrolujte svoj pokrok. Aplikáciu môžete stiahnuť pre Android a pre iOS.

 

Stiahnuť si aplikáciu KINOMAP môžete pre ANDROID, či iOS (APPLE).

Stiahnuť si aplikáciu ZWIFT môžete pre ANDROID, či iOS (APPLE).

Stiahnuť si aplikáciu ROUVY  môžete pre ANDROID, či iOS (APPLE).

Stiahnuť si aplikáciu BKOOL môžete pre ANDROID, či iOS (APPLE).

Stiahnuť si aplikáciu MyHomeFit môžete pre ANDROID.

 

Tablet nie je súčasťou balenia.

 

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a preto odporúčame vopred vyskúšať, či je váš tablet alebo telefón s konkrétnou aplikáciou kompatibilný. Pokiaľ by vám aplikácia so strojom nefungovala či vykazovala chyby, sme pripravení vám pomôcť (avšak nemôžeme funkčnosť aplikácie na Vašom zariadení zaručiť a nenesieme za ňu zodpovednosť).

 BH FITNESS Exercycle Smart Bike app

JAZDA AKO NA BICYKLI

Rám na báze Aerolight je výsledkom spoločnej práce výskumných a vývojových tímov divízií BH Fitness a BH Bikes a ponúka ergonómiu a držanie tela veľmi podobné ako pri cestnom bicykli, cyklista si tak užije veľmi realistický zážitok z jazdy aj pri domácom tréningu.

 

BH borí bariéry medzi tréningom doma a vonku a ponúka užívateľom tie najlepšie zážitky pri prevádzkovaní ich obľúbeného športu.

62cd5ae83dd84bh.fitness.exercycle.bike.z.profilu

EMS odporový systém

Systém elektromagnetického odporu umožňuje veľmi presnú reguláciu intenzity a zároveň vytvára pocit šliapania veľmi podobný odporu ako by ste šliapali na asfalte.

 

Meranie wattov generovaných počas tréningu je extrémne presné, to používateľom umožňuje mať absolútnu kontrolu nad svojimi tréningovými parametrami.

 BH FITNESS Exercycle Smart Bike odpor

OPTIMÁLNA ERGONÓMIA A POSED

Dokonalý posed zaručí nielen prepracovaná ergonómia rámu zodpovedajúca cestnému bicyklu, ale aj široký rozsah nastavenia sedadla a riadidiel.

 

Vďaka minimalistickému dizajnu sa hodí do každej domácnosti. Pokiaľ teda hľadáte verného cyklistického parťáka do vašej obývačky, tak tento model je pre vás ten pravý.

bh.fitness.exercycle.bike.ram.geometrie

A SLOVO PROFÍKA ?

Carlos Colomam, jeden z najlepších cyklistov súčasnosti trénuje na trenažéri BH FITNESS Exercycle Smart Bike a hovorí o ňom:

 

He cambiado mi rodillo por la nueva Exercycle. Cómoda, realista y silenciosa.”

(Vymenil som vojne za nový BH Exercycle. Pohodlné, realistické a tiché.)

Carlos Coloma BH FITNESS Exercycle

OVLÁDANIE ODPORU NA RIADIDLÁCH

Ovládanie odporu priamo na riadidlách uľahčí vašu jazdu pri extrémnej záťaži.

 BH FITNESS Exercycle Smart Bike řídítka

Q FAKTOR s minimálnou vzdialenosťou

Exercycle má Q faktor iba 152 mm, čo znamená, že je poloha nôh pri šliapaní rovnaká, ako u cestného bicykla, a to zároveň užívateľovi umožňuje vyvinúť maximálnu silu pri každom šliapnutí do pedála.

 

Torzia rámu, ktorú ponúka Exercycle, simuluje bočné pohyby cestného bicykla ako keby ste išli do kopca.

bh.fitness.exercycle.bike.qfaktor

VIDEO

Promo video k produktu.

SERVIS A ZÁRUKA

Produkty značky BH FITNESS sú testované s ohľadom na kvalitu, bezpečnosť a trvanlivosť. Všetky výrobky splňujú súčasné európske normy, mimo iné ROHS, NEN-957 a CE.

Na stroje značky BH FITNESS poskytujeme pri domácom využití záručnú dobu 2 roky + 5 rokov na rám stroja. Záručný aj pozáručný servis je zabezpečovaný priamo u zákazníka doma.

 

Nadštandardné záruky a prvotriedny záručný aj pozáručný servis značky BH FITNESS zaistia aj vám plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Príslušenstvo

Hrudný pás FLOW FITNESS 5 kHz

Hrudný pás FLOW FITNESS 5 kHz

frekvencia 5 kHz vodotesný opasok vymeniteľná batéria

Aktuálne nedostupné
€ 67.65€ 44.70
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Aktuálne nedostupné
€ 27.41€ 25.10
Podložka PREMIUM 140 x 80 cm

Podložka PREMIUM 140 x 80 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

V SR vypredané, dostupné od 15.05.2024
€ 71.90€ 46.40
Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu tlmí vibrácie a znižuje hluk z kvalitného, protišmykového materiálu

Skladom > 20 ks
€ 123.00€ 80.50
TRINFIT Činky jednoručky v kufríku 2x 10 kg /30 mm

TRINFIT Činky jednoručky v kufríku 2x 10 kg /30 mm

kvalitný set nakladacích jednoručiek 2x 10 kg závitové jednoručné osi 30 mm materiál kotúčov liatina v praktickom plastovom kufríku

Skladom > 20 ks
€ 128.00€ 84.10
TANITA BC-401 černá

TANITA BC-401 černá

tělesný analyzátor s měřením 10 veličin, platforma z tvrzeného skla výstup bluetooth smart pro Android a iOS nosnost 150 kg, citlivost 100 g pro 5 uživatelů + host

Skladom 7 ks
€ 97.90
POLAR GRIT X PRO

POLAR GRIT X PRO

pokročilý športester s funkciou Smart Coaching GPS, kompas a výškomer optické meranie tepovej frekvencie vhodný aj pre náročné vonkajšie aktivity synchronizácia cez bluetooth smart komunikácia s PC (kábel) dotykový displej, kovové telo, zafírové sklo

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 477.92
Fľaša 800 ml TUNTURI

Fľaša 800 ml TUNTURI

športová fľaša s objemom 800 ml robustný a bezpečný materiál pohodlný náustok z mäkkého plastu

Skladom, do 23. 04. u Vás
€ 5.19
NUTREND Športová fľaša - Bidon šport 2012 s hubicou 1000 ml

NUTREND Športová fľaša - Bidon šport 2012 s hubicou 1000 ml

športová fľaša objem: 1000 ml skrutkovací uzáver s hubicou farba: čierna

Aktuálne nedostupné
€ 4.27€ 4.20
Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

závesný systém na posilňovanie s hmotnosťou vlastného tela dĺžkovo nastaviteľné popruhy, zavesenie na strop alebo na dvere balenie obsahuje: popruhy, záves na dvere, prenosný obal maximálna nosnosť: 150 kg

Skladom 14 ks
€ 43.10€ 40.00
Nosnosť trenažéru, hmotnosť
Nosnosť trenažéru:
150 kg
Hmotnosť trenažéru:
49 kg
Zpôsob využitia H/LC/C:
Profesionálne fitcentrá
Regulácia záťaže, brzda
Brzdný systém:
Indukčná (elektromagnet)
Regulácia záťaže:
Elektronická s možnosťou programov
Hmotnosť zotrvačníku:
11 kg
Rozsah záťaže:
25 až 1000 Watt
Merané hodnoty, programy
Čas šľapania:
áno
Rýchlosť:
áno
Spálené kalórie:
áno
Prejdená vzdialenosť:
áno
Výkon (W):
áno
Frekvencia otáčok:
áno
Tep srdca:
áno
Signalizácia prekročenia tepu:
nie
Hodiny:
nie
Zobrazenie záťaže na displeji:
áno
Meranie tepu srdca:
Tep bezdrôtovo hrudným pásom
Rozmery stroja
Dĺžka trenažéru:
144 cm
Šírka trenažéru:
61 cm
Výška trenažéru:
136 cm
Transportné kolieska:
áno
Možnosť zloženia:
nie
Vyrovnanie nerovností podlahy:
áno
Napájanie:
Externý sieťový adaptér
Záruka:
2 roky záruka
Predĺžená záruka:
5 rokov na rám
Katalógové číslo:
H9365
Rozmery balenia:
90x26x114 cm
Dostupnosť ND:
Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu:
Značkový servis u zákazníka
Ergonómia stroja, nastavenie
Konštrukcia rotopedu:
Cyklotrenažér
Výškové nastavenie sedla:
áno
Horizontálny posun sedla:
áno
Nastavenie sklonu sedla:
áno
Nastavenie kormidla:
Výškovo staviteľné kormidlo
Držiak na fľašku:
áno
Pedály:
kov / plast pedály s klipsňou
Mechanika trenažéru
Stredové zloženie:
Šľapací stred s ložiskami
Prevod zotrvačníku:
Plochý remeň s dopínaciou kladkou
Voľnobeh zotrvačníku:
Bez voľnobehu
Použitie podľa DIN EN 957:
Trieda HC
Počet programov
Počet programov celkom:
nemá
Programy riadené tepom HRC:
nemá
Prednastavené profily trate:
nemá
Uživateľsky nastaviteľné programy:
nemá
Ďalšie programy:
ano, Zwift, Kinomap apps
Ostatné funkcie počítaču
Typ displeja:
LCD displej podsvetlený
Ostatné parametre:
Bluetooth komunikácia
Kinomap:
áno
Zwift:
áno
MyHomeFit:
áno
T-Routes:
nie
iConsole+:
nie
iFit:
nie
BitGym:
nie
Rouvy:
áno
BKOOL:
áno
FitShow:
nie
Hrudný pás FLOW FITNESS 5 kHz

Hrudný pás FLOW FITNESS 5 kHz

frekvencia 5 kHz vodotesný opasok vymeniteľná batéria

Aktuálne nedostupné
€ 67.65€ 44.70
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Aktuálne nedostupné
€ 27.41€ 25.10
Podložka PREMIUM 140 x 80 cm

Podložka PREMIUM 140 x 80 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

V SR vypredané, dostupné od 15.05.2024
€ 71.90€ 46.40
Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu tlmí vibrácie a znižuje hluk z kvalitného, protišmykového materiálu

Skladom > 20 ks
€ 123.00€ 80.50
TRINFIT Činky jednoručky v kufríku 2x 10 kg /30 mm

TRINFIT Činky jednoručky v kufríku 2x 10 kg /30 mm

kvalitný set nakladacích jednoručiek 2x 10 kg závitové jednoručné osi 30 mm materiál kotúčov liatina v praktickom plastovom kufríku

Skladom > 20 ks
€ 128.00€ 84.10
TANITA BC-401 černá

TANITA BC-401 černá

tělesný analyzátor s měřením 10 veličin, platforma z tvrzeného skla výstup bluetooth smart pro Android a iOS nosnost 150 kg, citlivost 100 g pro 5 uživatelů + host

Skladom 7 ks
€ 97.90
POLAR GRIT X PRO

POLAR GRIT X PRO

pokročilý športester s funkciou Smart Coaching GPS, kompas a výškomer optické meranie tepovej frekvencie vhodný aj pre náročné vonkajšie aktivity synchronizácia cez bluetooth smart komunikácia s PC (kábel) dotykový displej, kovové telo, zafírové sklo

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 477.92
Fľaša 800 ml TUNTURI

Fľaša 800 ml TUNTURI

športová fľaša s objemom 800 ml robustný a bezpečný materiál pohodlný náustok z mäkkého plastu

Skladom, do 23. 04. u Vás
€ 5.19
NUTREND Športová fľaša - Bidon šport 2012 s hubicou 1000 ml

NUTREND Športová fľaša - Bidon šport 2012 s hubicou 1000 ml

športová fľaša objem: 1000 ml skrutkovací uzáver s hubicou farba: čierna

Aktuálne nedostupné
€ 4.27€ 4.20
Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

Závesný posilňovací systém TUNTURI Suspension Trainer

závesný systém na posilňovanie s hmotnosťou vlastného tela dĺžkovo nastaviteľné popruhy, zavesenie na strop alebo na dvere balenie obsahuje: popruhy, záves na dvere, prenosný obal maximálna nosnosť: 150 kg

Skladom 14 ks
€ 43.10€ 40.00

Požadovaný darček k produktu prosím zvoľte v ponuke pri cene tovaru v hornej časti stránky.

Lopta

Lopta

kvalitný míč aj pre všestranné využitie tvarová stálosť, hrubostenná, antibakteriálna nosnosť: 300 kg farba: čierna

Viac info
Skladom, do 23. 04. u Vás
€ 0.00
Multivitamin

Multivitamin

špičkový multivitamín, multiminerál a antioxidant optimálne zastúpenie všetkých dôležitých zložiek horčík, vitamín K2-MK7, D3, cheláty a ďalších účinné ergogény unikátny antioxidačný štít

Viac info
Skladom 46 ks
€ 0.00

Diskusia k tovaru Cyklotrenažér BH FITNESS Exercycle Smart Bike

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Slovenská diskuze(2) Česká diskuze(3)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

 • Ján Antal
  20. 11. 2023
  Dobrý deň, ako skalibrovať exercycle s Rouvy aplikáciou?
  • Fitham.cz
   29. 11. 2023
   Dobrý deň, overoval som informáciu u dovozcu, podľa ich informácie je cyklotrenažér BH Exercise z továrenského nastavenia pripravený na používanie s aplikáciou Rouvy, nič potreba nastavovať teda nie je.
 • Roman
  28. 03. 2023
  Dobrý deň, ako sa brzdí na tomto stroji? nevidím tam prítlačnú brzdu...
  • Fitham.cz
   29. 03. 2023
   Dobrý deň, cyklotrenažér BH FITNESS Exercycle Smart Bike je osadený profesionálnou indukčnou brzdou, ktorá sa neopotrebováva, umožňuje presné dávkovanie záťaže a pritom má aj dostatočne veľký rozsah záťaží od nuly až do extrémnych výkonov. Rovnakým typom brzdy je osadená väčšina drahých, komerčných strojov

Alternatívne výrobky

Skladem na prodejnách
€ 1 069.00 Odporúčaná MOC
€ 1 362.00
Detail
Skladom 5 ks
€ 2 222.00 Detail
Skladom do 5 ks
€ 2 620.00 Detail
Neviete si rady s nákupom?
Jak vybrat CYKLOTRENAŽÉR Prohlédněte si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť