Neprehliadnite naše Cenové bomby, ktoré platia do 11.12., či vypredania zásob! S nami môže cvičiť ktokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek.
TRINFIT Gara T400i

TRINFIT Gara T400i

Kde vyskúšať
Dostupnosť: Skladom > 20 ks
Možno vidieť na predajni:
Odporúčaná MOC: € 999.00
Odporúčaná MOC je cena odporúčaná dodávateľom
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
Možno vidieť na predajni:

Vyberte si darček zadarmo

Vyberte si darček zadarmo
 
 
Naša cena:
€ 939.00
vr. DPH
Splátky:
Výrobca: TRINFIT
Záruka: 3 roky záruka, 10 rokov na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

PREČO TRINFIT?

Značka TRINFIT vám ponúka ucelenú radu posilňovacích strojov, lavíc a príslušenstva pre domáce aj ľahko komerčné využitie. Jedná sa o stroje výborného pomeru ceny, kvality a komfortu cvičení.

Masívne oceľové konštrukcie strojov, kvalitné komponenty, optimálne ergonómie pri cvičení, nadštandardne predĺžená 3-ročná záruka, servis u zákazníka a dobrá dostupnosť náhradných dielov aj po záruke sú dôvody prečo volia zákazníci produkty tejto značky.

Bežecký trenažér TRINFIT Gara T400i

Ak hľadáte spoľahlivý bežecký pás do domácnosti, ktorý vám umožní príjemný zážitok z chôdze, či behu v pohodlí domova, potom sa Trinfit Gara T400i stane vašim ideálnym spoločníkom pre pravidelný tréning. Nemusíte byť nijako viazaní na vonkajšom prostredí a ani na otváraciu dobu fitcentier.

 

Vďaka starostlivo vyvinutej konštrukcii a kvalitnému odpruženiu bežeckej plochy "Ortho-3D-Plus" minimalizuje zaťaženie kĺbov a väzov a vy si môžete užiť príjemný a prirodzený pocit chôdze, či behu. Pás je navyše opatrený systémom odhlučnenia "VibroSilence", ktorý obmedzuje vibrácie a prenos došľapov do podlahy. To zaručuje znateľne tichší chod oproti iným modelom tejto cenovej kategórie.

 

Kvalitný motor s maximálnym výkonom 4,3 HP a vysokým záberovým momentom vám umožní trénovať chôdzu, pomalý klus alebo beh s maximálnou rýchlosťou až 18 Km/h a elektronicky nastaviteľným sklonom v rozsahu 0 až 15 %. To všetko na komfortnej bežeckej ploche 47 x 142 cm.

 

TRINFIT Gara T400i ponúka veľký, prehľadný a podsvietený LCD displej s bohatou programovou ponukou pre efektívny a zábavný tréning. Umožní vám sledovať váš tréning v reálnom čase pomocou dát monitorujúcich vašu rýchlosť, čas, vzdialenosť, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu a využiť rad tréningových programov, ktoré si môžete nastaviť podľa tepovej frekvencie či podľa iných parametrov.

 

Vďaka funkcii Bluetooth je možné bežecký pás spárovať so šikovnými zariadeniami na počúvanie hudby zo zabudovaných reproduktorov a tiež môžete využívať tréningové aplikácie. Vyobrazený tablet nie je súčasťou dodávky.

 

Pokiaľ bežecký pás práve nepoužívate, môžete ho jednoducho sklopiť a ušetriť tak až 60% miesta. Sklopenie a manipuláciu s pásom uľahčujú aj transportné kolieska.

 

Vďaka tomu, že je trenažér z 90% už zložený je montáž veľmi jednoduchá!

Trinfit Gara t400i

Pohodlné a prehľadné ovládanie

Model TRINFIT Gara T400i ponúka maximálne prehľadný, veľký a podsvietený LCD displej (Liquid Crystal Display), ktorý vám prehľadne vyobrazí všetky relevantné údaje o vašom cvičení.

 

Rýchlosť si môžete samozrejme upravovať priamo na konzole, ako formou programov, tak samotných tlačidiel. Pre väčší komfort, ale máte pri tomto možnosti integrované ovládanie rýchlosti priamo aj v samotných rukovätiach. Na ľavej rukoväti nájdete tlačidlá START a STOP.

 

Vďaka tomu si môžete kedykoľvek elegantne zmeniť kopec na ktorý pobežíte, či tempo v akom chcete behať.

 

Čo môžete na displeji sledovať?

 • Merané údaje: čas, vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie a tepová frekvencia
 • Ďalšie funkcie:
 • Praktická funkcia PAUZA - Potrebujete si odskočiť, ale nechcete prísť o tréningové dáta? Bežecký pás je vybavený možnosťou prerušenia tréningu s jeho následným pokračovaním.
 • Orientačné meranie tuku - bežecký pás je vybavený jednoduchým meraním telesného tuku na princípe bioelektrickej impedancie, vďaka ktorému môžete sledovať svoj pokrok.
 • tlačidlá pre priamu voľbu konkrétnej rýchlosti a sklonu
 • tlačidlá na držadlách pre pohodlné zvyšovanie/znižovanie rýchlosti
 • tlačidlá na držadlách pre pohodlné zvyšovanie/znižovanie sklonu trenažéra
Trinfit Gara T400i ovládání

Bohatá programová ponuka

Tréningové režimy:

 • Manuálny program, pri ktorom rýchlosť meníte ručne tlačidlami, s možnosťou nastavenia doby tréningu, odpočtu zvoleného času, vzdialenosti alebo kalórií

 • Celkom 64 prednastavených programov umožní, aby bol váš tréning pestrý a zakaždým iný!

 • Programy majú preddefinovaný profil s možnosťou nastaviť si jeho intenzitu, dobu tréningu od 1 do 99 minút a vybrať si ten pravý na spaľovanie tuku, udržanie kondície či zvýšenie fyzičky.

 • 3 užívateľsky nastaviteľné programy, vďaka ktorým si môžete vytvoriť vlastný záťažový profil s ľubovoľným nastavením.

 • Pre efektívne spaľovanie tukov, alebo budovanie fyzickej kondície môžete využiť 3 HRC programy (HRC - program riadený podľa tepovej frekvencie).

 • Trenažér komunikuje s tréningovými aplikáciami. Vyobrazený tablet nie je súčasťou dodávky.

Trinfit Gara T400i displej

TRÉNINGOVÉ APLIKÁCIE PRE VÄČŠIU ZÁBAVU

Trenažér komunikuje prostredníctvom bluetooth technológie s populárnymi tréningovými aplikáciami Zwift, Kinomap, MyHomeFit, FitShow. Môžete tak cez váš tablet, či šikovný telefón využívať tieto aplikácie!

 

Využite vrátane pripojiteľných aplikácií aj aplikáciu Strava, vďaka ktorej si môžete zaznamenávať svoje pokroky. Prečítajte si ďalšie informácie o aplikácii Strava a kontrolujte svoj pokrok. Aplikáciu môžete stiahnuť pre Android a pre iOS.

 

Môžete tak urobiť Váš tréning oveľa zábavnejší vo chvíli, keď už vás klasická programová ponuka omrzí a chcete vyskúšať niečo nové.
Dostanete možnosť rozšíriť svoju ponuku o tréningové videá, preteky, cvičebné tipy a oveľa viac!

 

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a preto odporúčame vopred vyskúšať, či je váš tablet alebo telefón s konkrétnou aplikáciou kompatibilný. Pokiaľ by vám aplikácia so strojom nefungovala či vykazovala chyby, sme pripravení vám pomôcť (avšak nemôžeme funkčnosť aplikácie na Vašom zariadení zaručiť a nenesieme za ňu zodpovednosť).

 

Vyobrazený tablet nie je súčasťou dodávky.

Trinfit Gara T400i aplikace

Prečo je dobré uvažovať o tomto modeli?

 • Vďaka profi odpruženiu budete mať ošetrený váš kĺbový aparát
 • Pozitívny vplyv na váš krvný obeh, tlak + zvýšite vitálnu kapacitu pľúc
 • Vďaka systému odhlučnenia má stroj až o 20% tichší chod
 • Zlepšíte kondíciu, znížite stres a posilníte zadok, stehná a lýtka
 • Pri hodinovom behaní na páse spálite 400-600 kcal!
 • Pri správnej tepovej frekvencii okolo 55% tepového maxima budete efektívne spaľovať tuky
 • Komunikuje s tréningovými aplikáciami a spríjemní tak váš tréning
 • Tento model navyše disponuje naozaj jednoduchou montážou, pretože z 90% je trenažér už zložený a podľa slovenského obrázkového návodu trenažér ľahko zmontujete, takže sa nemusíte obávať ani tohto kroku.
Trinfit Gara T400i

MERANIE TEPOVEJ FREKVENCIE

Prečo snímať tepovú frekvenciu?

 • Sledovanie tepovej frekvencie Vám umožní zefektívniť tréning. Vďaka sledovaniu tepovej frekvencie môžete lepšie zamerať svoj tréning a kontrolovať jeho intenzitu pre dosiahnutie vašich cieľov.
 • Snímanie tepovej frekvencie cez hand pulzy (dlaňové snímače) na rukovätiach stroja a pomocou analógového hrudného pásu s presnosťou EKG s nekódovanou frekvenciou 5 kHz (hrudný pás nie je súčasťou dodávky, ale je možné si ho u nás dokúpiť).
 • 3 HRC programy riadené podľa tepovej frekvencie
Trinfit Gara T měření tepové frekvence

MP3 PRIPOJENIE pre počúvanie hudby pri behu cez bluetooth!

Pre maximálny komfort pri behaní môžete počúvať hudbu, ktorú pripojíte.

 

Svoj tablet, či chytrý telefón môžete pripojiť ako cez klasický 3,5 jack kábel, alebo priamo cez bluetooth!

 

Vďaka tomu môžete hneď začať a dodať svojmu tréning adekvátny soundtrack!

Trinfit Gara T400i mp3

VIDEO

Promo video k produktu Trinfit Gara T400i.

PRIESTORNÁ BEŽECKÁ PLOCHA

Bežecká plocha ponúka veľmi štedrý priestor v tejto cenovej kategórii o rozmeroch 47x142 cm.

Trinfit.gara.t400i.plocha.bezecka

DOKONALÉ ODPRUŽENIE

Vďaka starostlivo vyvinutej konštrukcii a kvalitnému odpruženiu bežeckej plochy "Ortho-3D-Plus" minimalizuje zaťaženie kĺbov a väzov a vy si môžete užiť príjemný a prirodzený pocit chôdze, či behu.

Pás je navyše opatrený systémom odhlučnenia "VibroSilence", ktorý obmedzuje vibrácie a prenos došľapov do podlahy. To zaručuje znateľne tichší chod oproti iným modelom tejto cenovej kategórie.

 

Nosnosť trenažéra do 135 kg.

Trinfit Gara odpružení

KVALITNÝ A ZNAČKOVÝ MOTOR

Kvalitný motor s maximálnym výkonom 4,3 HP (HP = Horse Power = Konská sila) a vysokým záberovým momentom vám umožní trénovať chôdzu, pomalý klus alebo beh s maximálnou rýchlosťou až 18 Km/h.

 

Vďaka modernej konštrukcii a kvalitným materiálom má motor tichší chod a vydrží aj dlhšiu chôdzu.

Trinfit Gara T rychlost a výkon motoru

ELEKTRONICKY NASTAVITEĽNÝ SKLON DO 15%

Bežecký pás Trinfit Gara T400i si môžete manuálnym ovládaním cez tlačidlá, či programovou ponukou nastaviť do sklonu 15%.

 

Vďaka tomu môžete behať ako rovinky, tak poriadne kopce a urobiť behanie o to efektívnejšie na rôzne svalové partie aj celkovú kondíciu.

trinfit.gara.t400i25

Systém odhlučnenia "VibroSilence"

Vďaka modernej konštrukcii pásu pri ktorej sa kládol dôraz na čo najlepšie odhlučnenie je pás až o 20% tichší, než väčšina porovnateľných strojov na trhu, je tak vhodný aj do bytových domov, kde nechcete nikoho rušiť.

 

Moderný DC motor s tichým chodom a odhlučneným krytom minimalizuje vibrácie a odpruženie rámu a došľapové dosky minimalizuje prenos došľapov do podlahy.

Trinfit Gara T400i odhlučnění

MODERNÝ ÚSPORNÝ MOTOR

Bežecké pásy Trinfit sú osadené moderným úsporným motorom, ktorý má oproti bežným bežeckým pásom o 12% nižšiu spotrebu energie.

Trinfit Gara úsporný motor

Dlhé prechádzky bez obmedzenia

Chôdza všeobecne zaťažuje bežecké pásy viac ako beh, čo je dané nízkymi otáčkami motora a jeho horším chladením.

 

Práve z tohto dôvodu bol bežecký pás TRINFIT Gara T400i osadený výkonným, moderným motorom, ktorý si poradí aj s dlhšou chôdzou a vy tak v kombinácii s Google mapami v aplikácii môžete vyraziť aj na dlhšiu túru.

Trinfit Gara T400i

MOŽNOSŤ ZLOŽENIA TRENAŽÉRA

Trenažér je vybavený bezpečným systémom jednoduchého zloženia "EasyFold", umožňujúcim pás po docvičení jednoducho sklopiť a ušetriť tak až 60% miesta v čase, keď necvičíte.

 

Tento premyslený systém je vybavený tlmičom s bezpečnostnou poistkou, vďaka ktorému je sklopenie ľahké aj pre ženy a ktorý zabraňuje riziku samovoľného sklopenia dosky.

 

Rozmery stroja v zloženom stave sú (d x š x v): 120 x 78 x 157 cm, čo šetrí až 60% miesta.

trinfit.gara.t400i26

TRANSPORT A STABILITA

Trenažér je možné rýchlo a ľahko zložiť, ale aj previesť, vďaka transportným kolieskam.

Vďaka tomu môžete ľubovoľne s trenažérom manipulovať v priestore.

Trinfit Gara T400i složení

SERVIS A ZÁRUKA

Záručná doba: 3 roky záruka + 5 rokov na rám stroj, spôsob použitia podľa EN 957: kategória HA. Počas záručnej doby je na stroje značky TRINFIT vykonávaný servis bezplatne priamo u zákazníka.

Zaistenie servisu aj po uplynutí záručnej doby - garantovaná dostupnosť náhradných dielov ešte 7 rokov od ukončenia výroby daného modelu. Každý diel stroja má svoje identifikačné číslo (viď návod na montáž), podľa ktorého ho možno objednať.

Nadštandardná záruka vrátane zaistenia záručného aj pozáručného servisu strojov TRINFIT s minimom starostí - všetko pre vašu spokojnosť a bezproblémové užívanie strojov tejto značky.

Príslušenstvo

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protisklzového materiálu.

Skladom > 20 ks
€ 76.20
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Skladom > 20 ks
€ 27.41€ 20.90
TRINFIT Lubricant v spreji pre bežecké pásy

TRINFIT Lubricant v spreji pre bežecké pásy

lubrikant v spreji pre bežecké pásy jednoduchá aplikácia pre extrémne vyťažované pásy bezkonkurenčné mazacie vlastnosti objem 450 ml

Skladom > 20 ks
€ 39.00€ 33.20
Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu tlmí vibrácie a znižuje hluk z kvalitného, protišmykového materiálu

Skladom > 20 ks
€ 80.50
Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

licencia Kinomap na jeden rok tréningová aplikácia s videotrasami automatická regulácia záťaže a sklonu spárovanie so strojom pomocou Bluetooth

Skladom 17 ks
€ 89.00
Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržiavací sprej bežeckého trenažéra Hmotnosť: 530 g

Skladom > 20 ks
€ 33.70
Podložka FLOW FITNESS 226 x 85 cm

Podložka FLOW FITNESS 226 x 85 cm

Podložka pod trenažéry pro zlepšení přilnavosti pro běžecké pásy a vesla

Skladom 9 ks
€ 74.50
Hrudný pás FLOW FITNESS 5 kHz

Hrudný pás FLOW FITNESS 5 kHz

Frekvencia 5 kHz vodotesný opasok vymeniteľná batéria

Skladom > 20 ks
€ 44.70
Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

mazací olej pre bežecké pásy údržba a predĺženie životnosti aplikácia pomocou trysky

Skladom > 20 ks
€ 23.14€ 20.90
Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 10 mm

Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 10 mm

špeciálna tlmiaca podložka pod bežecké pásy materiál - prírodná guma pre domáce aj komerčné použitie skvele tlmí došľapy aj vibrácie hrúbka podložky 10 mm, veľkosť 2 x 1 m

Skladom > 20 ks
€ 78.04€ 66.40
Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 20 mm

Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 20 mm

špeciálna tlmiaca podložka pod bežecké pásy materiál - prírodná guma, vyrobené v ČR pre domáce aj komerčné použitie skvele tlmí došľapy aj vibrácie hrúbka podložky 20 mm, veľkosť 2 x 1 m

Skladom > 20 ks
€ 126.50
Odporová guma TRINFIT Power Band

Odporová guma TRINFIT Power Band

kvalitné značkové odporové gumy všestranné pomôcky pre posilňovanie, dopomoc na hrazde, či strečing dĺžka 104 cm (obvod 208 cm) rôzne odpory viď. detailný popis odolný, zdravotne nezávadný materiál bez švov

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 6.40
Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Antibakteriálna dezinfekcia odstraňuje pot, pach a nečistoty pre fitness vybavenie a podložky

Skladom 9 ks
€ 16.60
TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický trojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 600 ml (+ 350 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 5.10
TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

praktický dvojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 300 ml (+ 150 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 3.40
POLAR Ignite 3
Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 297.00
GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

hardcore predtréningový stimulant s patentovaným sacharidom Vitargo podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti

Skladom 5 ks
€ 23.40
Jóga podložka Profi ECO Long

Jóga podložka Profi ECO Long

100% ekologická, komfortná a nešmykľavá na jógu, pilates aj iné cvičenia či rehabilitáciu materiál: TPE 183 x 61 x 0,6 cm

Detail
Dostupnosť podľa variantu
€ 31.33od € 29.80
Záruka:
3 roky záruka
Predĺžená záruka:
10 rokov na rám
Katalógové číslo:
TRN-31-T400i
Rozmery balenia:
37x85x188 cm
Dostupnosť ND:
Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu:
Značkový servis u zákazníka
Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protisklzového materiálu.

Skladom > 20 ks
€ 76.20
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Skladom > 20 ks
€ 27.41€ 20.90
TRINFIT Lubricant v spreji pre bežecké pásy

TRINFIT Lubricant v spreji pre bežecké pásy

lubrikant v spreji pre bežecké pásy jednoduchá aplikácia pre extrémne vyťažované pásy bezkonkurenčné mazacie vlastnosti objem 450 ml

Skladom > 20 ks
€ 39.00€ 33.20
Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

Podložka BH FITNESS FLOOR PROTECTOR 200 x 90 cm

podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu tlmí vibrácie a znižuje hluk z kvalitného, protišmykového materiálu

Skladom > 20 ks
€ 80.50
Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

licencia Kinomap na jeden rok tréningová aplikácia s videotrasami automatická regulácia záťaže a sklonu spárovanie so strojom pomocou Bluetooth

Skladom 17 ks
€ 89.00
Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržiavací sprej bežeckého trenažéra Hmotnosť: 530 g

Skladom > 20 ks
€ 33.70
Podložka FLOW FITNESS 226 x 85 cm

Podložka FLOW FITNESS 226 x 85 cm

Podložka pod trenažéry pro zlepšení přilnavosti pro běžecké pásy a vesla

Skladom 9 ks
€ 74.50
Hrudný pás FLOW FITNESS 5 kHz

Hrudný pás FLOW FITNESS 5 kHz

Frekvencia 5 kHz vodotesný opasok vymeniteľná batéria

Skladom > 20 ks
€ 44.70
Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

mazací olej pre bežecké pásy údržba a predĺženie životnosti aplikácia pomocou trysky

Skladom > 20 ks
€ 23.14€ 20.90
Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 10 mm

Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 10 mm

špeciálna tlmiaca podložka pod bežecké pásy materiál - prírodná guma pre domáce aj komerčné použitie skvele tlmí došľapy aj vibrácie hrúbka podložky 10 mm, veľkosť 2 x 1 m

Skladom > 20 ks
€ 78.04€ 66.40
Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 20 mm

Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 20 mm

špeciálna tlmiaca podložka pod bežecké pásy materiál - prírodná guma, vyrobené v ČR pre domáce aj komerčné použitie skvele tlmí došľapy aj vibrácie hrúbka podložky 20 mm, veľkosť 2 x 1 m

Skladom > 20 ks
€ 126.50
Odporová guma TRINFIT Power Band

Odporová guma TRINFIT Power Band

kvalitné značkové odporové gumy všestranné pomôcky pre posilňovanie, dopomoc na hrazde, či strečing dĺžka 104 cm (obvod 208 cm) rôzne odpory viď. detailný popis odolný, zdravotne nezávadný materiál bez švov

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 6.40
Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Antibakteriálna dezinfekcia odstraňuje pot, pach a nečistoty pre fitness vybavenie a podložky

Skladom 9 ks
€ 16.60
TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický trojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 600 ml (+ 350 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 5.10
TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

praktický dvojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 300 ml (+ 150 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 3.40
POLAR Ignite 3
Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 297.00
GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

hardcore predtréningový stimulant s patentovaným sacharidom Vitargo podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti

Skladom 5 ks
€ 23.40
Jóga podložka Profi ECO Long

Jóga podložka Profi ECO Long

100% ekologická, komfortná a nešmykľavá na jógu, pilates aj iné cvičenia či rehabilitáciu materiál: TPE 183 x 61 x 0,6 cm

Detail
Dostupnosť podľa variantu
€ 31.33od € 29.80

Požadovaný darček k produktu prosím zvoľte v ponuke pri cene tovaru v hornej časti stránky.

Hrudný pás SIGMA

Hrudný pás SIGMA

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Viac info
Skladom > 20 ks
€ 0.00
AB Roller

AB Roller

účinný posilňovač brušných svalov pre začiatočníkov podporuje správny priebeh pohybu minimálne zaťaženie medzistavcových platničiek a kĺbov nosnosť 120 kg

Viac info
Skladom > 20 ks
€ 0.00
Lopta

Lopta

kvalitný míč aj pre všestranné využitie tvarová stálosť, hrubostenná, antibakteriálna nosnosť: 300 kg farba: čierna

Viac info
Skladom, do 14. 12. u Vás
€ 0.00
Multivitamin

Multivitamin

špičkový multivitamín, multiminerál a antioxidant optimálne zastúpenie všetkých dôležitých zložiek horčík, vitamín K2-MK7, D3, cheláty a ďalších účinné ergogény unikátny antioxidačné štít

Viac info
Skladom 81 ks
€ 0.00

Diskusia k tovaru TRINFIT Gara T400i

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Slovenská diskuze(4) Česká diskuze(43)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

 • Lukáš
  22. 11. 2023
  Dobry den, som spokojny majitel tohto pasu, no predsa len ma trapi jedna vec. Pri prednastavenych programoch by ma zaujimala aj "ubehnuta" vzdialenost, namiesto toho to ukazuje len cislo programu. Je prosim Vas nejaka moznost to prepnut? Dakujem pekne
  • Fitham.cz
   23. 11. 2023
   Dobrý deň, sme radi že ste s bežeckým pásom TRINFIT spokojný :-), overoval som vašu otázku a je to skutočne tak, že ak si zvolíte konkrétny tréningový program s danou dobou trvania, zobrazuje sa na pozícii vzdialenosti číslo programu, nie vzdialenosť ako štandardne . Zmeniť to nie je možné.
 • Igor
  18. 09. 2023
  Dobrý deň, rozhodujem sa medzi TRINFIT Gara T300i a TRINFIT Gara T400i.
  Využitie hlavne chôdza od 5,5 do 6,5 cca 1-2 hod. 5x týždenne a beh max. do 10. Ide hlavne o redukciu hmotnosti a zlepšenie kondície. Hmotnosť 95, výška 178.
  • Fitham.cz
   19. 09. 2023
   Dobrý deň, lacnejší model pásu TRINFIT GARA T300i nie je na uvedenú záťaž dobré riešenie, naopak by som na vami uvedený účel, frekvenciu využitia a postavu by som skôr vyberal medzi TRINFIT GARA T400i a vyšším modelom GARA T600i, ktorý má ešte o 15 kg materiálu navyše, silnejší motor ... . Avšak, pokiaľ sa vám do pásu viac investovať nechce, je aj bežecký pás TRINFIT GARA t400i rozumný kompromis.
 • Michal
  26. 09. 2022
  Dobrý deň zvažujem kúpu t400i pre beh
  4-6hod./týždenne, rýchlosť 12km/hod.
  Rozhodujem sa medzi T400i a BH FITNESS Pioneer R7.
  Vedeli by ste mi povedať prečo je T400i lepši a prečo? Resp. Naopak prečo Pioneer R7.
  Bude vhodný pre 183cm/82kg?
  Ďakujem
  • Fitham.cz
   29. 09. 2022
   Dobrý deň, oba uvedené bežecké pásy sú na účel kondičného behu chlapa vašej postavy vyhovujúce, jedná sa už o kvalitné stroje s robustnou konštrukciou, slušnými komponentmi a komfortnou, odpruženou plochou, obaja sú dobrá voľba. Osobne by som uprednostnil BH FITNESS R7, je to predsa len stroj vyššej kategórie aj keď vďaka aktuálnej zľave vychádza cenovo podobne, má ale o 10 kg viac materiálu a značka BH FITNESS je najväčší európsky výrobca fitness strojov.
 • Roman
  16. 05. 2022
  Zdravím, potreboval by som poradiť s výberom pásu. Prednostne sa na ňom bude pohybovať manželka, 172cm/90 kg a určite sem tam aj ja 173/80, vyberám z pásov Gara t400 a tunturi fitrun i70. Všetko rekreačné použitie.ďakujem
  • Fitham.cz
   16. 05. 2022
   Dobrý deň, ja by som uprednostnil TRINFIT Gara t400 nakoľko, má siľnejší motor,vyšsiu nosnosť a garantovaný rýchly servis a výmenu dielov priamo skladom u nás
Neviete si rady s nákupom?
AKO VYBRAŤ BEŽECKÝ PÁS Pozrite si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť