Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
Bežecký pás TRINFIT T5 Pro

Bežecký pás TRINFIT T5 Pro

Dostupnosť: V SR vypredané, dostupné od 25.06.2024
Alternatívne produkty:

Ak potrebujete poradiť pri výbere, obráťte sa prosím na našu zákaznícku linku 0232 44 77 00

Odporúčaná MOC: € 3 192.00
Odporúčaná MOC je cena odporúčaná dodávateľom
 • Záručný servis u Vás doma
 • Montáž zadarmo
 • Doprava po celej SR zadarmo
 • Záručný servis u Vás doma
 • Montáž zadarmo
 • Doprava po celej SR zadarmo
 
 
Naša cena:
€ 2 349.00
vr. DPH
Splátky:
Výrobca: TRINFIT
Záruka: 3 roky záruka, 5 rokov na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezieme a zmontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

PREČO TRINFIT?

Značka TRINFIT vám ponúka ucelenú radu posilňovacích strojov, lavíc a príslušenstva pre domáce aj ľahko komerčné využitie. Jedná sa o stroje výborného pomeru ceny, kvality a komfortu cvičení.

Masívne oceľové konštrukcie strojov, kvalitné komponenty, optimálne ergonómie pri cvičení, nadštandardne predĺžená 3-ročná záruka, servis u zákazníka a dobrá dostupnosť náhradných dielov aj po záruke sú dôvody prečo volia zákazníci produkty tejto značky.

BEŽECKÝ PÁS TRINFIT T5 Pro

TRINFIT T5 Pro je profesionálny bežecký pás pre náročných zákazníkov, ktorý skvele zapadne do klubového fitness centra, či športového klubu. Vyniká predovšetkým robustnou konštrukciou veľkou bežeckou plochou 56x155 cm, maximálnou nosnosťou až 180 kg a vydrží tak aj niekoľkohodinové denné zaťaženie.

 

Vďaka starostlivo vyvinutej konštrukcii a prémiovému odpruženiu bežeckej plochy "Ortho-Pro-3D", ktoré minimalizuje zaťaženie kĺbov a väzov, si každý môže užiť príjemný a prirodzený pocit chôdze, či behu. Pás je navyše opatrený systémom odhlučnenia "VibroSilence", ktorý obmedzuje vibrácie a prenos došľapov do podlahy a zaručuje znateľne tichší chod oproti iným modelom tejto cenovej kategórie.

 

Profesionálny AC motor s maximálnym výkonom 6,1 HP (HP = Horse Power = Konská sila) a vysokým záberovým momentom vám umožní trénovať chôdzu, pomalý klus, beh, alebo šprint s maximálnou rýchlosťou až 22 k m/h a elektronicky nastaviteľným sklonom v rozsahu 0 až 15%. AC motor sa oproti klasickým DC motorom menej prehrieva a má dlhšiu životnosť a bezúdržbový chod.

 

TRINFIT T5 Pro ponúka veľký, prehľadný a podsvietený LCD displej s bohatou programovou ponukou pre efektívny a zábavný tréning. Umožní vám sledovať váš tréning v reálnom čase pomocou dát monitorujúcich vašu rýchlosť, čas, vzdialenosť, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu a radom tréningových programov, ktoré si môžete nastaviť podľa tepovej frekvencie či podľa iných parametrov.

 

Vďaka funkcii Bluetooth je možné bežecký pás spárovať so šikovnými zariadeniami na počúvanie hudby zo zabudovaných reproduktorov a tiež môžete využívať tréningové aplikácie. Vyobrazený tablet nie je súčasťou dodávky.

 

Manipuláciu s pásom uľahčujú transportné kolieska.

 

Vďaka tomu, že je trenažér z 90% už zložený je montáž veľmi jednoduchá!

 

Nosnosť trenažéra do 180 kg.

TRINFIT T5 Pro

Pohodlné a prehľadné ovládanie

Model Trinfit T5 Pro ponúka maximálne prehľadný, veľký a podsvietený LCD displej (Liquid Crystal Display), ktorý vám prehľadne vyobrazí všetky relevantné údaje o vašom cvičení.

 

Rýchlosť a sklon si môžete samozrejme upravovať priamo na konzole, ako formou programov, tak samotných tlačidiel.

 

Vďaka tomu si môžete kedykoľvek elegantne zmeniť kopec na ktorý pobežíte, či tempo v akom chcete behať.

 

Čo môžete na displeji sledovať?

 • Merané údaje: čas, vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie a tepová frekvencia
 • Ďalšie funkcie:
 • Orientačné meranie tuku - bežecký pás je vybavený jednoduchým meraním telesného tuku na princípe bioelektrickej impedancie, vďaka ktorému môžete sledovať svoj pokrok.
 • tlačidlá pre priamu voľbu konkrétnej rýchlosti a sklonu
TRINFIT T5 Pro ovládání

Bohatá programová ponuka

Tréningové režimy:

 • Manuálny program, pri ktorom rýchlosť meníte ručne tlačidlami, s možnosťou nastavenia doby tréningu, odpočtu zvoleného času, vzdialenosti alebo kalórií

 • Celkom 36 prednastavených programov umožní, aby bol váš tréning pestrý a zakaždým iný!

 • Programy majú preddefinovaný profil s možnosťou nastaviť si jeho intenzitu, dobu tréningu od 1 do 99 minút a vybrať si ten pravý na spaľovanie tuku, udržanie kondície či zvýšenie fyzičky.

 • 3 užívateľsky nastaviteľné programy, vďaka ktorým si môžete vytvoriť vlastný záťažový profil s ľubovoľným nastavením.

 • Pre efektívne spaľovanie tukov, alebo budovanie fyzickej kondície môžete využiť 3 HRC programy (HRC - program riadený podľa tepovej frekvencie).

 • Trenažér komunikuje s tréningovými aplikáciami.

TRINFIT T5 Pro Programová nabídka

TRÉNINGOVÉ APLIKÁCIE PRE VÄČŠIU ZÁBAVU

Trenažér komunikuje prostredníctvom bluetooth technológie s populárnymi tréningovými aplikáciami Zwift, Kinomap, MyHomeFit, FitShow. Môžete tak cez váš tablet, či šikovný telefón využívať tieto aplikácie!

 

Využite vrátane pripojiteľných aplikácií aj aplikáciu Strava, vďaka ktorej si môžete zaznamenávať svoje pokroky. Prečítajte si ďalšie informácie o aplikácii Strava a kontrolujte svoj pokrok. Aplikáciu môžete stiahnuť pre Android a pre iOS.

 

Môžete tak urobiť Váš tréning oveľa zábavnejší vo chvíli, keď už vás klasická programová ponuka omrzí a chcete vyskúšať niečo nové.
Dostanete možnosť rozšíriť svoju ponuku o tréningové videá, preteky, cvičebné tipy a oveľa viac!

 

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a preto odporúčame vopred vyskúšať, či je váš tablet alebo telefón s konkrétnou aplikáciou kompatibilný. Pokiaľ by vám aplikácia so strojom nefungovala či vykazovala chyby, sme pripravení vám pomôcť (avšak nemôžeme funkčnosť aplikácie na Vašom zariadení zaručiť a nenesieme za ňu zodpovednosť).

 

Vyobrazený tablet nie je súčasťou dodávky.

TRINFIT T5 Pro Kinomap

Prečo je dobré uvažovať o tomto modeli?

 • Profesionálny bežecký pás do fitness centier
 • Vysoká maximálna nosnosť 180 kg, vydrží tak aj extrémne zaťaženie
 • Naozaj priestranná bežecká plocha (56x155 cm) pre užívateľov ľubovoľného vzrastu
 • Môžete simulovať beh v ľubovoľnom teréne, ktorý si sami nastavíte
 • Priaznivý vplyv na váš krvný obeh, tlak + zvyšuje vitálnu kapacitu pľúc
 • Zameranie na celkové zlepšenie kondície, zníženie stresu a posilnenie zadku, stehien a lýtok
 • Hodinovým behom na bežeckom páse spálite 400-600 kcal
 • Pri správnej tepovej frekvencii okolo 55% tepového maxima budete efektívne spaľovať tuky
 • Komunikuje s tréningovými aplikáciami a spríjemní tak váš tréning
 • Má výkonný profesionálny AC motor, ktorý vydrží aj niekoľko hodinovú záťaž každý deň a vyniká dlhou životnosťou
 • Disponuje viacvrstvovou bežeckou kurtou "XT PRO", ktorá dlhšie vydrží a tiež efektívne šetrí vaše kĺby
TRINFIT T5 Pro promo

MERANIE TEPOVEJ FREKVENCIE

Prečo snímať tepovú frekvenciu?

 • Sledovanie tepovej frekvencie Vám umožní zefektívniť tréning. Vďaka sledovaniu tepovej frekvencie môžete lepšie zamerať svoj tréning a kontrolovať jeho intenzitu pre dosiahnutie vašich cieľov.
 • Snímanie tepovej frekvencie cez hand pulzy (dlaňové snímače) na rukovätiach stroja a pomocou analógového hrudného pásu s presnosťou EKG s nekódovanou frekvenciou 5 kHz (hrudný pás nie je súčasťou dodávky, ale je možné si ho u nás dokúpiť).
 • 3 HRC programy riadené podľa tepovej frekvencie
Trinfit T5 Pro měření tepové frekvence

MP3 PRIPOJENIE pre počúvanie hudby pri behu!

Pre maximálny komfort pri behaní môžete počúvať hudbu, ktorú pripojíte.

 

Svoj tablet, či chytrý telefón môžete pripojiť ako cez klasický 3,5 jack kábel!

 

Vďaka tomu môžete hneď začať a dodať svojmu tréning adekvátny soundtrack!

Iste tiež oceníte možnosť dobitia vášho telefónu, alebo tabletu cez USB port.

TRINFIT T5 Pro Audio

PRIESTORNÁ BEŽECKÁ PLOCHA

Bežecká plocha ponúka veľmi štedrý priestor v tejto cenovej kategórii s rozmermi 56x155 cm s vysoko odolnou, viacvrstvovou kurtou "XT PRO" s protišmykovým povrchom. Aj pri tých najvyšších rýchlostiach sa teda všetci užívatelia budú cítiť istí a bezpečne.

TRINFIT T5 Pro běžecká plocha

DOKONALÉ ODRUŽENIE A VIBROSILENCE

Vďaka starostlivo vyvinutej konštrukcii a kvalitnému odpruženiu bežeckej plochy "Ortho-3D-Plus" minimalizuje zaťaženie kĺbov a väzov a vy si môžete užiť príjemný a prirodzený pocit chôdze, či behu.

Pás je navyše opatrený systémom odhlučnenia "VibroSilence", ktorý obmedzuje vibrácie a prenos došľapov do podlahy. To zaručuje znateľne tichší chod oproti iným modelom tejto cenovej kategórie.

 

Vďaka modernej konštrukcii pásu pri ktorej sa kládol dôraz na čo najlepšie odhlučnenie je pás až o 20% tichší, než väčšina porovnateľných strojov na trhu, je tak vhodný aj do bytových domov, kde nechcete nikoho rušiť.

 

Moderný AC motor s tichým chodom a odhlučneným krytom minimalizuje vibrácie a odpruženie rámu a došľapovéj dosky minimalizuje prenos došľapov do podlahy.

TRINFIT T5 Pro Vibrosilence

ELEKTRONICKY NASTAVITEĽNÝ SKLON DO 15%

Bežecký pás Trinfit T5 Pro  si môžete manuálnym ovládaním cez tlačidlá, či programovou ponukou nastaviť do sklonu 15%.

 

Vďaka tomu môžete behať ako rovinky, tak poriadne kopce a urobiť behanie o to efektívnejšie na rôzne svalové partie aj celkovú kondíciu.

TRINFIT T5 Pro Sklon

PROFESIONÁLNY A ZNAČKOVÝ MOTOR

Profesionálny AC motor s maximálnym výkonom 6,1 HP a vysokým záberovým momentom vám umožní trénovať chôdzu, pomalý klus alebo beh s maximálnou rýchlosťou až 22 km/h.

 

AC motor sa oproti klasickým DC motorom menej prehrieva a má dlhšiu životnosť, tichší chod a vydrží aj dlhšiu chôdzu.

TRINFIT T5 Pro Motor

MODERNÝ ÚSPORNÝ MOTOR

Bežecké pásy Trinfit sú osadené moderným úsporným motorom, ktorý má oproti bežným bežeckým pásom o 12% nižšiu spotrebu energie.

O spotrebe elektrickej energie bežeckých pásov si môžete prečítať aj náš článok.

TRINFIT T5 Pro spotřeba energie

SERVIS A ZÁRUKA

Počas záručnej doby ich na stroje značky TRINFIT zabezpečujeme KOMFORT Servis priamo u vás doma! Už žiadne rozoberanie stroja a jeho balenie na odvoz na servis - všetko zariadime v pohodlí vášho domova. Spôsob použitia podľa DIN EN 957: kategória SB - pás určený do komerčného prostredia.

 • Predĺžená záručná doba: 3 roky záruka + 5 rokov na rám stroja v domácom prostredí
 • Záručná doba 2 roky v komerčnom prostredí

 

Zaistenie servisu aj po uplynutí záručnej doby - zaručená dostupnosť náhradných dielov ešte 7 rokov od ukončenia výroby daného modelu. Každý diel stroja má svoje identifikačné číslo (viď návod na montáž), podľa ktorého je možné ho objednať.

 

Nadštandardná záruka vrátane zaistenia záručného a pozáručného servisu strojov TRINFIT s minimom starostí - všetko pre vašu spokojnosť a bezproblémové používanie strojov tejto značky.

Príslušenstvo

Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržiavací sprej bežeckého trenažéra Hmotnosť: 530 g

Skladom > 20 ks
€ 50.65€ 33.70
Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

V SR vypredané, dostupné od 30.06.2024
€ 115.00€ 76.20
Hrudní pás TRINFIT 5kHz analog

Hrudní pás TRINFIT 5kHz analog

Analogový hrudní pás s vyměnitelnou baterií pro měření srdečního tepu vysoká přesnost jednoduché použití

Skladom 8 ks
€ 28.60
Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 10 mm

Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 10 mm

špeciálna tlmiaca podložka pod bežecké pásy materiál - prírodná guma pre domáce aj komerčné použitie skvele tlmí došľapy aj vibrácie hrúbka podložky 10 mm, veľkosť 2 x 1 m

V SR vypredané, dostupné od 13.06.2024
€ 102.00€ 66.40
Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 20 mm

Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 20 mm

špeciálna tlmiaca podložka pod bežecké pásy materiál - prírodná guma, vyrobené v ČR pre domáce aj komerčné použitie skvele tlmí došľapy aj vibrácie hrúbka podložky 20 mm, veľkosť 2 x 1 m

Skladom > 20 ks
€ 192.00€ 126.50
TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický trojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 600 ml (+ 350 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 7.60€ 5.10
Masážny valec roller EVA 90 cm TUNTURI

Masážny valec roller EVA 90 cm TUNTURI

Jóga masážny valec rozmery 90 x 15 cm alebo 40 x 15 cm ľahký, príjemný a tvarovo stály materiál masážne výstupky farba: modrá

Skladom do 5 ks
€ 43.00
Podložka X-gym 7 mm UNIVERSAL

Podložka X-gym 7 mm UNIVERSAL

profesionálna vysoko odolná podložka na fitness aj rehabilitáciu rozmery 140 x 60 x 0,7 cm kvalitný materiál EVA, ľahká údržba otvory pre ľahšie uloženie podložiek

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 20.30
POLAR GRIT X PRO

POLAR GRIT X PRO

pokročilý športester s funkciou Smart Coaching GPS, kompas a výškomer optické meranie tepovej frekvencie vhodný aj pre náročné vonkajšie aktivity synchronizácia cez bluetooth smart komunikácia s PC (kábel) dotykový displej, kovové telo, zafírové sklo

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 477.92
Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250 ml

Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250 ml

antibakteriálna dezinfekcia odstraňuje pot, pach a nečistoty pre fitness vybavenie a podložky

V SR vypredané, dostupné od 15.05.2024
€ 25.05€ 16.60
sada - 4 ks TUNTURI

sada - 4 ks TUNTURI

gumičky pre rehabilitáciu aj pre kondičné cvičenia a posilňovanie materiál: latexová guma, maximálna elasticita 4 obtiažnosti (rozmery uvedené v detailnom popise)

Skladom 8 ks
€ 11.65
Nosnosť trenažéru, hmotnosť
Nosnosť stroja:
180 kg
Hmotnosť stroja:
190 kg
Spôsob využitia H/LC/C:
Komerčné, mierne komerčné, domáce
Rýchlosť a sklon pásu
Maximálna rýchlosť:
22 km/h
Regulácia sklonu:
Motorom
Minimálny sklon pásu:
0 %
Maximálny sklon pásu:
15 %
Merané hodnoty, programy
Čas behu:
áno
Rýchlosť behu:
áno
Spálené kalórie:
áno
Vzdialenosť:
áno
Tep srdca:
áno
Sklon pásu:
áno
Signalizácia prekročenia tepu:
áno
Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačítkami:
áno
Prednastavené profily trate:
áno
Program riadený tepom HRC:
áno
Zadanie cieľových hodnôt:
áno
Užívateľské programy:
áno
Fitness test Recovery:
nie
Ušnou upínkou:
nie
Dlaňové senzory (hand-pulse):
áno
Bezdrôtové hrudným pásom:
áno
Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth:
nie
Rozmery stroja, manipulácia
Dĺžka stroja:
210 cm
Šírka stroja:
90 cm
Výška stroja:
159 cm
Manipulácia so strojom:
Prepravné kolieska
Napájanie:
Sieťová prípojka 230 V
Záruka:
3 roky záruka
Predĺžená záruka:
5 rokov na rám
Katalógové číslo:
TRN-31-T5Pro
Rozmery balenia:
38x90x221 cm / 38x95x114 cm
Dostupnosť ND:
Garantovaná 5 rokov
Zaistenie servisu:
Značkový servis u zákazníka
Pohon pásu, motor
Typ motoru:
profesionálny AC motor
Výkon motoru trvalý:
4,2 HP
Výkon motoru maximálny:
6,1 HP
Pohon pásu:
Pásy motorové
Bežecká plocha, odpruženie
Šírka bežeckej plochy:
56 cm
Dĺžka bežeckej plochy:
155 cm
Odpruženie bežeckej plochy:
Špeciálne patentované odpruženie
Počet programov
Počet programov celkom:
43 variant
Prednastavené profily trate:
ano, 36 variant
Programy riadené tepom HRC:
ano, 3 varianty
Užívateľsky nastaviteľné programy:
ano, 3 varianty
Ďalšie programy:
ano, manuál, Body Fat, app
Ostatné funkcie počítaču
Typ displeja:
LED displej + Dot matrix
Veľkosť displeja v palcoch:
15 "
Užívateľské pamäte:
nie
Bluetooth komunikácia:
áno
YouTube, prohlížeč ...:
nie
Multimedia - MP3:
áno
Multimedia - video:
nie
Kinomap:
áno
Zwift:
nie
MyHomeFit:
nie
T-Routes:
nie
iConsole+:
nie
FitShow:
nie
BitGym:
áno
iFit:
nie
Rouvy:
nie
Použitie podľa DIN EN957:
Třída SB
Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

Lubrikant v spreji pre bežecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržiavací sprej bežeckého trenažéra Hmotnosť: 530 g

Skladom > 20 ks
€ 50.65€ 33.70
Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

V SR vypredané, dostupné od 30.06.2024
€ 115.00€ 76.20
Hrudní pás TRINFIT 5kHz analog

Hrudní pás TRINFIT 5kHz analog

Analogový hrudní pás s vyměnitelnou baterií pro měření srdečního tepu vysoká přesnost jednoduché použití

Skladom 8 ks
€ 28.60
Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 10 mm

Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 10 mm

špeciálna tlmiaca podložka pod bežecké pásy materiál - prírodná guma pre domáce aj komerčné použitie skvele tlmí došľapy aj vibrácie hrúbka podložky 10 mm, veľkosť 2 x 1 m

V SR vypredané, dostupné od 13.06.2024
€ 102.00€ 66.40
Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 20 mm

Tlmiaca podložka pod bežecký pás - 20 mm

špeciálna tlmiaca podložka pod bežecké pásy materiál - prírodná guma, vyrobené v ČR pre domáce aj komerčné použitie skvele tlmí došľapy aj vibrácie hrúbka podložky 20 mm, veľkosť 2 x 1 m

Skladom > 20 ks
€ 192.00€ 126.50
TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický trojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 600 ml (+ 350 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 7.60€ 5.10
Masážny valec roller EVA 90 cm TUNTURI

Masážny valec roller EVA 90 cm TUNTURI

Jóga masážny valec rozmery 90 x 15 cm alebo 40 x 15 cm ľahký, príjemný a tvarovo stály materiál masážne výstupky farba: modrá

Skladom do 5 ks
€ 43.00
Podložka X-gym 7 mm UNIVERSAL

Podložka X-gym 7 mm UNIVERSAL

profesionálna vysoko odolná podložka na fitness aj rehabilitáciu rozmery 140 x 60 x 0,7 cm kvalitný materiál EVA, ľahká údržba otvory pre ľahšie uloženie podložiek

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 20.30
POLAR GRIT X PRO

POLAR GRIT X PRO

pokročilý športester s funkciou Smart Coaching GPS, kompas a výškomer optické meranie tepovej frekvencie vhodný aj pre náročné vonkajšie aktivity synchronizácia cez bluetooth smart komunikácia s PC (kábel) dotykový displej, kovové telo, zafírové sklo

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 477.92
Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250 ml

Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250 ml

antibakteriálna dezinfekcia odstraňuje pot, pach a nečistoty pre fitness vybavenie a podložky

V SR vypredané, dostupné od 15.05.2024
€ 25.05€ 16.60
sada - 4 ks TUNTURI

sada - 4 ks TUNTURI

gumičky pre rehabilitáciu aj pre kondičné cvičenia a posilňovanie materiál: latexová guma, maximálna elasticita 4 obtiažnosti (rozmery uvedené v detailnom popise)

Skladom 8 ks
€ 11.65

Diskusia k tovaru Bežecký pás TRINFIT T5 Pro

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Slovenská diskuze(2) Česká diskuze(3)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

 • Mária
  22. 01. 2024
  Dobrý deň, neviem sa rozhodnúť medzi bežeckými pásmi Trinfit T5 pro a Flow fitness T2i. Mám 170 cm/60 kg a týždenne plánujem behať 4-5 krát približne hodinu, niekedy dve, rôzne intenzity, od pomalého behu po intervaly, tréningy na páse budem striedať s tréningami von, hlavne v lepšom počasí a chcem pás, ktorý toto bude zvládať čo najdlhšie. Keďže mám bluetooth hrudný pás garmin, ktorý meria rôzne bežecké metriky tak by som bola rada ak by som ho pri behu na páse mohla využiť, z toho mi vychádza, že by bol pre mňa vhodnejší Flow fitness T2i, na druhej strane má Trinfit T5 pro AC motor, ktorý popisujete ako kvalitnejší, len si nie som istá či je pre moje zaťaženie až tak potrebný, vedeli by ste mi poradiť?
  • Fitham.cz
   24. 01. 2024
   Dobrý deň, vami uvedené zaťaženie zvládnu určite oba spomínané modely, oba sú to už dostatočne kvalitné pásy osadené slušnými dielmi a aj čo sa týka zaistenia dielov, či servisu do budúcnosti sú obe značky spoľahlivé, je to teda skôr otázka financií. Z hľadiska dlhodobej životnosti je pre seriózny tréning určite lepšou voľbou bežecký pás TRINFIT T5 PRO, ktorý je úplne inak prevedený, ide už o pás určený aj na komerčné využitie, osadený profi AC motorom a profi komponentmi. Či už vezmem robustnosť rámovej konštrukcie (TRINFIT má o 50 kg materiálu navyše!), profi AC motor, silnejšiu došľapovú dosku, či ostatné komponenty, sú o triedu vyššie.
   Čo sa týka počítača, oba stroje majú bluetooth, oba možno teda jednoducho spárovať s tréningovými aplikáciami (KINOMPA, MyHomeFit...), využívať videotrasy, nastavenie ľubovoľnej trate na Google maps a všetky tieto komfortné funkcie, zvyšujúce atraktivitu tréningu. V meraní tepu je drobný rozdiel, pretože zatiaľ čo u FLOW FITNESS T2i slúži bluetooth aj na pripojenie hrudného pásu (a stroj bude teda priamo komunikovať s vašim GARMIN pásom), model TRINFIT T5 PRO má integrovaný prijímač na štandardné hrudné pásy 5kHz a bluetooth pásiem pri ňom môžete merať tep len pri spárovaní s niektorou zo spomínaných tréningových aplikácií.
 • Róbert Mužík
  09. 04. 2023
  Zdravím Vás športovci. Uvažujem o zakúpenie bežeckého trenažéra vzhladom na moje problémy s členkom by som chcel klásť dôraz na kvalitné odpruženie jednotky trenažéra. Pozdávajú sa mi Trinfit T5 alebo Flowfitness T2 ale som otvorený aj iným možnostiam.
  Ďakujem za radu
  Mužík
  • Fitham.cz
   11. 04. 2023
   Dobrý deň, predovšetkým ďakujeme za povzbudivé oslovenie :-), čo sa týka môjho odporúčania, pokiaľ vám nevadí vyššia hmotnosť stroja, zvolil by som v cene do 3 000 EUR určite bežecký pás TRINFIT T5 Pro. Je to už model určený aj na komerčné využitie, vlastnosťami o triedu vyššie ako robustnosťou a mechanickou konštrukciou, tak kvalitou komponentov (došľapová doska, profi AC motor, zosilnená trojvrstvová kurta...), aj komfortom behu a odpružením... .
Neviete si rady s nákupom?
AKO VYBRAŤ BEŽECKÝ PÁS Pozrite si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť