Príďte si osobne vyskúšať a nechať poradiť s výberom trenažérov, posilňovacích strojov či fitness doplnkov na domáce cvičenie. Naši odborní poradcovia vám radi všetko vysvetlia na jednej z našich pobočiek.
TRINFIT Vivo B500i

TRINFIT Vivo B500i

Kde vyskúšať
Dostupnosť: V SR vypredané, dostupné od 29.05.2024
Možno vidieť na predajni:
Alternatívne produkty:

Ak potrebujete poradiť pri výbere, obráťte sa prosím na našu zákaznícku linku 0232 44 77 00

Odporúčaná MOC: € 596.00
Odporúčaná MOC je cena odporúčaná dodávateľom
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
Možno vidieť na predajni:
 • Záručný servis u Vás doma
 • Doprava po celej SR zadarmo
 
 
Naša cena:
€ 447.00
vr. DPH
Splátky:
Výrobca: TRINFIT
Záruka: 3 roky záruka, 10 rokov na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZADARMO nad 79 EUR Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA je možnosť dokúpiť v košíku Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záručný aj pozáručný Benefit icon CEZ 100 ZNAČIEK V PONUKE viac ako 40 000 ks skladom Benefit icon Odoslanie v deň
objednania do 15 h

PREČO TRINFIT?

Značka TRINFIT vám ponúka ucelenú radu posilňovacích strojov, lavíc a príslušenstva pre domáce aj ľahko komerčné využitie. Jedná sa o stroje výborného pomeru ceny, kvality a komfortu cvičení.

Masívne oceľové konštrukcie strojov, kvalitné komponenty, optimálne ergonómie pri cvičení, nadštandardne predĺžená 3-ročná záruka, servis u zákazníka a dobrá dostupnosť náhradných dielov aj po záruke sú dôvody prečo volia zákazníci produkty tejto značky.

ROTOPÉD TRINFIT Vivo B500i

Ak hľadáte robustný a kvalitný rotopéd s elektronickou reguláciou záťaže a programami, určený pre domáce využitie, ktorý vám umožní kvalitné cvičenie v pohodlí domova, potom sa TRINFIT Vivo B500i stane vašim ideálnym spoločníkom pre pravidelný tréning. Ide o veľmi populárny spôsob, ako efektívne a predovšetkým bezpečne prejsť rehabilitáciou či pohodlne spáliť kalórie pri chudnutí.
Navyše nemusíte byť nijako viazaní na vonkajšom prostredí a ani na otváraciu dobu fitness centier. Vďaka starostlivo vyvinutej konštrukcii s vysokou nosnosťou a kvalitnému spracovaniu zaručuje znateľne tichší chod oproti iným modelom tejto cenovej kategórie.

 

TRINFIT Vivo B500i ponúka prehľadný LCD displej, ktorý vám vyobrazí všetky základné hodnoty pre váš tréning. Umožní vám sledovať váš tréning v reálnom čase pomocou dát monitorujúcich váš čas, vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie, otáčky za minútu a srdcovú frekvenciu. Využiť môžete množstvo tréningových programov, ktoré si môžete nastaviť podľa tepovej frekvencie, wattov či podľa iných parametrov.

 

Vďaka funkcii Bluetooth je možné rotopéd spárovať so šikovnými zariadeniami pre využívanie tréningových aplikácií. Vyobrazený tablet nie je súčasťou dodávky.
Vďaka praktickému držiaku na tablet, či smartfón si môžete pri trénovaní púšťať svoju obľúbenú hudbu, či YouTube kanál

 

Vďaka tomu, že je trenažér z 90% už zložený je montáž veľmi jednoduchá! Pre ľahkú manipuláciu má rotopéd navyše transportné kolieska.

 

Nosnosť trenažéra je 150 kg!

Trinfit Vivo B500i

POHODLNÉ A PREHĽADNÉ OVLÁDANIE

Rotopéd TRINFIT Vivo B500i ponúka prehľadný a ľahko ovládateľný podsvietený LCD displej (Liquid Crystal Display), ktorý vám prehľadne vyobrazí všetky relevantné údaje o vašom cvičení.

 

Odpor si môžete navoliť buď prostredníctvom programov alebo priamo manuálne na konzole. Všetko neustále vidíte prehľadne na displeji a môžete kedykoľvek počas tréningu zmeniť.

 

Môžete tak kedykoľvek zmeniť vaše šliapanie po rovine na kopcovitý terén.

 

Čo môžete na displeji sledovať?

 • Merané údaje: čas, počet otáčok za minútu, prejdená vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie, watty, tepová frekvencia, úroveň záťaže
 • Ďalšie funkcie:
  • Funkcia SCAN: je funkcia, ktorá vám bude postupne na displeji vyobrazovať všetky načítané hodnoty.
  • Orientačné meranie tuku funkciou Body Fat: rotopéd je vybavený jednoduchým meraním telesného tuku na princípe bioelektrickej impedancie, vďaka ktorému môžete sledovať svoj pokrok.
Trinfit Vivo B500i displej

BOHATÁ PROGRAMOVÁ PONUKA

Tréningové režimy:

 • Manuálny program, pri ktorom záťaž ručne meníte tlačidlami na konzole, s možnosťou nastavenia odpočtu zvoleného času, vzdialenosti alebo kalórií.
 • Celkom 12 prednastavených programov umožní, aby bol váš tréning pestrý a zakaždým iný! Programy majú preddefinovaný profil s možnosťou nastaviť si jeho intenzitu, dobu tréningu od 1 do 99 minút a vybrať si ten pravý na spaľovanie tuku, udržanie kondície či zvýšenie fyzičky.
 • K dispozícii je Watt program, ktorý reguluje záťaž v závislosti na prednastavenej cieľovej hodnote wattov, teda vynaloženej energie potrebnej na šliapanie.
 • Pre efektívne spaľovanie tukov, alebo budovanie fyzickej kondície môžete využiť 4 HRC programy (HRC - program riadený podľa tepovej frekvencie).
 • Režim Recovery pre vyhodnotenie fyzickej kondície.
 • Trenažér komunikuje s tréningovými aplikáciami.
Trinfit Vivo B500i

TRÉNINGOVÉ APLIKÁCIE PRE VÄČŠIU ZÁBAVU

Trenažér komunikuje prostredníctvom bluetooth technológie s populárnymi tréningovými aplikáciami Zwift, Kinomap, MyHomeFit. Môžete tak cez váš tablet, či šikovný telefón využívať tieto aplikácie!

 

Využite vrátane pripojiteľných aplikácií aj aplikáciu Strava, vďaka ktorej si môžete zaznamenávať svoje pokroky. Prečítajte si ďalšie informácie o aplikácii Strava a kontrolujte svoj pokrok. Aplikáciu môžete stiahnuť pre Android a pre iOS.

 

Môžete tak urobiť Váš tréning oveľa zábavnejší vo chvíli, keď už vás klasická programová ponuka omrzí a chcete vyskúšať niečo nové. Dostanete možnosť rozšíriť svoju ponuku o tréningové videá, preteky, cvičebné tipy a oveľa viac!

 

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a preto odporúčame vopred vyskúšať, či je váš tablet alebo telefón s konkrétnou aplikáciou kompatibilný. Pokiaľ by vám aplikácia so strojom nefungovala či vykazovala chyby, sme pripravení vám pomôcť (avšak nemôžeme funkčnosť aplikácie na Vašom zariadení zaručiť a nenesieme za ňu zodpovednosť).

 

Vyobrazený tablet nie je súčasťou dodávky.

Trinfit Vivo B500i app

PREČO JE DOBRÉ UVAŽOVAŤ O TOMTO MODELI?

 • Dokonale pretrénujete dolné končatiny bez toho, aby ste namáhali vaše kĺby.
 • Priaznivý vplyv na váš krvný obeh, tlak + zvyšuje vitálnu kapacitu pľúc.
 • Zameranie na celkové zlepšenie kondície, zníženie stresu a posilnenie zadku, stehien a lýtok.
 • Hodinovým tréningom na rotopéde spálite 300-500 kcal.
 • Pri správnej tepovej frekvencii okolo 55% tepového maxima budete efektívne spaľovať tuky.
 • Meria tepovú frekvenciu aj cez hrudný pás pre maximálne pohodlie pri tréningu.
 • Komunikuje s tréningovými aplikáciami na spríjemnenie tréningu.
Proč Trinfit Vivo B500i?

MERANIE TEPOVEJ FREKVENCIE

 Prečo snímať tepovú frekvenciu?

 • Sledovanie tepovej frekvencie Vám umožní zefektívniť tréning. Vďaka sledovaniu tepovej frekvencie môžete lepšie zamerať svoj tréning a kontrolovať jeho intenzitu na dosiahnutie vašich cieľov.
 • Snímanie tepovej frekvencie cez hand pulzy (dlaňové snímače) na rukovätiach stroja a pomocou analógového hrudného pásu s presnosťou EKG s nekódovanou frekvenciou 5 kHz (hrudný pás nie je súčasťou dodávky, ale je možné si ho u nás dokúpiť).
 • 4 HRC programy riadené podľa tepovej frekvencie.

Trinfit Vivo B500i HRC

ŤAŽKÝ KALIBROVANÝ ZOTRVAČNÍK

Vďaka kalibrovanému 9 kg ťažkému zotrvačníku bude vaše šliapanie vždy plynulé aj pre užívateľov nad 100 kg.

Trinfit Vivo B500i strvačník

LOŽISKOVÝ STRED PRE DLHODOBÚ ŽIVOTNOSŤ

Rotopéd Vivo B500i je osadený profesionálnym šliapacím stredom s priemyselnými guličkovými ložiskami a kľukami na kónický štvorhran.
To zaručuje dlhodobú životnosť stroja a garantuje veľmi tichý chod.

Trinfit Vivo B500i šlapací střed

NASTAVITEĽNÉ SEDADLO

Pre maximálnu ergonómiu pri cvičení je možné sedadlo posúvať tak, aby vyhovovalo používateľom všetkých výšok. Rozsah vzdialenosti stred sedadla > pedále je 67 až 93 cm.
Pre správnu ergonómiu pohybu pri cvičení je možné sedadlo posúvať vo vodorovnom smere a tiež zmeniť jeho sklon.
Sedadlo veľmi ľahko povolíte pomocou aretačných skrutiek, zvolíte požadovanú pozíciu a opätovným utiahnutím skrutky ho opäť zafixujete. Na nastavenie sklonu sedadla je nutné použiť stranové kľúče, ako pri montáži.

Trinfit Vivo B500i výška sedla

PRAKTICKÝ DRŽIAK NA FĽAŠU PRI CVIČENÍ

Súčasťou výbavy je aj držiak na fľašu s vodou, čo ocení každý pri pravidelnom cvičení.

Trinfit Vivo B500i držák lahve

TRANSPORT A STABILITA

Trenažér je možné rýchlo a ľahko previesť vďaka transportným kolieskam.
Vďaka tomu môžete ľubovoľne s trenažérom manipulovať v priestore.

Trinfit Vivo B500i transport

VIDEO

Promo video.

SERVIS A ZÁRUKA

Záručná doba: 3 roky záruka + 5 rokov na rám stroj, spôsob použitia podľa EN 957: kategória HA. Počas záručnej doby je na stroje značky TRINFIT vykonávaný servis bezplatne priamo u zákazníka.

Zaistenie servisu aj po uplynutí záručnej doby - garantovaná dostupnosť náhradných dielov ešte 7 rokov od ukončenia výroby daného modelu. Každý diel stroja má svoje identifikačné číslo (viď návod na montáž), podľa ktorého ho možno objednať.

Nadštandardná záruka vrátane zaistenia záručného aj pozáručného servisu strojov TRINFIT s minimom starostí - všetko pre vašu spokojnosť a bezproblémové užívanie strojov tejto značky.

Príslušenstvo

Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

licencia Kinomap na jeden rok tréningová aplikácia s videotrasami automatická regulácia záťaže a sklonu spárovanie so strojom pomocou Bluetooth

Skladom do 5 ks
€ 89.00
POLAR IGNITE 2

POLAR IGNITE 2

športester s integrovaným GPS modulom optické meranie tepovej frekvencie vhodný pre všetky športové aktivity synchronizácia cez bluetooth smart komunikácia s PC (kábel)

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 232.90
GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

hardcore predtréningový stimulant s patentovaným sacharidom Vitargo podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti

Skladom 4 ks
€ 24.30
TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický trojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 600 ml (+ 350 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 7.60€ 5.10
Masážny valec roller EVA 90 cm TUNTURI

Masážny valec roller EVA 90 cm TUNTURI

Jóga masážny valec rozmery 90 x 15 cm alebo 40 x 15 cm ľahký, príjemný a tvarovo stály materiál masážne výstupky farba: modrá

Skladom 9 ks
€ 40.00
TUNTURI rehabilitačné pedály s remienkom

TUNTURI rehabilitačné pedály s remienkom

súprava rehabilitačných pedálov pre štandardný priemer klikov s remienkami a opierkou vzadu

Skladom do 5 ks
€ 165.95
sada - 4 ks TUNTURI

sada - 4 ks TUNTURI

gumičky pre rehabilitáciu aj pre kondičné cvičenia a posilňovanie materiál: latexová guma, maximálna elasticita 4 obtiažnosti (rozmery uvedené v detailnom popise)

Skladom do 5 ks
€ 11.65
Podložka PREMIUM 100 x 70 cm

Podložka PREMIUM 100 x 70 cm

Podložka pod trenažér účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

Skladom > 20 ks
€ 59.15€ 37.90
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Aktuálne nedostupné
€ 27.41€ 25.10
TANITA BC-545N

TANITA BC-545N

8 snímacích elektrod digitální váha s měřením tuku, vody, kostí, svalů, BMR, hodnocení fyzické kondice dětský, dospělý a atletický mód nosnost 150 kg

Skladom 9 ks
€ 199.88
TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

praktický dvojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 300 ml (+ 150 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 5.05€ 3.40
Nosnosť trenažéru, hmotnosť
Nosnosť trenažéru:
150 kg
Hmotnosť trenažéru:
37 kg
Zpôsob využitia H/LC/C:
Domáce
Regulácia záťaže, brzda
Brzdný systém:
Magnetická brzda
Regulácia záťaže:
Elektronická s možnosťou programov
Hmotnosť zotrvačníku:
9 kg
Rozsah záťaže:
MIN až MAX plynule
Merané hodnoty, programy
Čas šľapania:
áno
Rýchlosť:
áno
Spálené kalórie:
áno
Prejdená vzdialenosť:
áno
Výkon (W):
áno
Frekvencia otáčok:
áno
Tep srdca:
áno
Signalizácia prekročenia tepu:
áno
Hodiny:
nie
Zobrazenie záťaže na displeji:
áno
Tep ušnou upínkou:
nie
Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse):
áno
Tep bezdrôtovo hrudným pásom:
áno
Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth:
nie
Rozmery stroja
Dĺžka trenažéru:
94 cm
Šírka trenažéru:
53 cm
Výška trenažéru:
142 cm
Transportné kolieska:
áno
Možnosť zloženia:
nie
Vyrovnanie nerovností podlahy:
áno
Napájanie:
Externý sieťový adaptér
Záruka:
3 roky záruka
Predĺžená záruka:
10 rokov na rám
Katalógové číslo:
TRN-32-B500i
Rozmery balenia:
62x31x97 cm
Dostupnosť ND:
Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu:
Značkový servis u zákazníka
Ergonómia stroja, nastavenie
Konštrukcia rotopedu:
Klasický rotoped
Výškové nastavenie sedla:
áno
Horizontálny posun sedla:
áno
Nastavenie sklonu sedla:
áno
Nastavenie kormidla:
Možnosť nastavenia sklonu kormidla
Držiak na fľašku:
áno
Pedály:
kov / plast pedály s klipsňou
Nízký nástup:
Ano
Mechanika trenažéru
Stredové zloženie:
Šľapací stred s ložiskami
Prevod zotrvačníku:
Plochý remeň s dopínaciou kladkou
Voľnobeh zotrvačníku:
Bez voľnobehu
Použitie podľa DIN EN 957:
Trieda HC
Počet programov
Počet programov celkom:
18 variant
Programy riadené tepom HRC:
ano, 4 varianty
Prednastavené profily trate:
ano, 12 variant
Uživateľsky nastaviteľné programy:
jen s tréninkovou aplikací
Ďalšie programy:
ano, WATT, manuál, App
Ostatné funkcie počítaču
Typ displeja:
LCD displej podsvetlený farebný
Velikost displeje v palcích:
6 "
Ostatné parametre:
Bluetooth komunikácia
Kinomap:
áno
Zwift:
áno
MyHomeFit:
áno
T-Routes:
nie
iConsole+:
nie
iFit:
nie
BitGym:
nie
Rouvy:
nie
BKOOL:
áno
FitShow:
nie
Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

Kinomap licenčná karta - 12 mesiacov

licencia Kinomap na jeden rok tréningová aplikácia s videotrasami automatická regulácia záťaže a sklonu spárovanie so strojom pomocou Bluetooth

Skladom do 5 ks
€ 89.00
POLAR IGNITE 2

POLAR IGNITE 2

športester s integrovaným GPS modulom optické meranie tepovej frekvencie vhodný pre všetky športové aktivity synchronizácia cez bluetooth smart komunikácia s PC (kábel)

Detail
Dostupnosť podľa variantu
od € 232.90
GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

hardcore predtréningový stimulant s patentovaným sacharidom Vitargo podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti

Skladom 4 ks
€ 24.30
TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický trojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 600 ml (+ 350 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 7.60€ 5.10
Masážny valec roller EVA 90 cm TUNTURI

Masážny valec roller EVA 90 cm TUNTURI

Jóga masážny valec rozmery 90 x 15 cm alebo 40 x 15 cm ľahký, príjemný a tvarovo stály materiál masážne výstupky farba: modrá

Skladom 9 ks
€ 40.00
TUNTURI rehabilitačné pedály s remienkom

TUNTURI rehabilitačné pedály s remienkom

súprava rehabilitačných pedálov pre štandardný priemer klikov s remienkami a opierkou vzadu

Skladom do 5 ks
€ 165.95
sada - 4 ks TUNTURI

sada - 4 ks TUNTURI

gumičky pre rehabilitáciu aj pre kondičné cvičenia a posilňovanie materiál: latexová guma, maximálna elasticita 4 obtiažnosti (rozmery uvedené v detailnom popise)

Skladom do 5 ks
€ 11.65
Podložka PREMIUM 100 x 70 cm

Podložka PREMIUM 100 x 70 cm

Podložka pod trenažér účinne chráni vašu podlahu, tlmí vibrácie a znižuje hluk. Je z kvalitného, protišmykového materiálu.

Skladom > 20 ks
€ 59.15€ 37.90
SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudný pás 5 kHz Analog

hrudný pás s vymeniteľnou batériou analógový 5 kHz

Aktuálne nedostupné
€ 27.41€ 25.10
TANITA BC-545N

TANITA BC-545N

8 snímacích elektrod digitální váha s měřením tuku, vody, kostí, svalů, BMR, hodnocení fyzické kondice dětský, dospělý a atletický mód nosnost 150 kg

Skladom 9 ks
€ 199.88
TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

praktický dvojdielny šejker inovovaný tvar a dizajn objem 300 ml (+ 150 ml), sitko priestor na ďalšie doplnky výživy

Skladom > 20 ks
€ 5.05€ 3.40

Diskusia k tovaru TRINFIT Vivo B500i

V tomto bode môžete klásť otázky o tomto tovare alebo zdieľať svoje skúsenosti s produktom. Fitham.cz nenensie žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v diskusii, zároveň si vyhradzuje právo odstrániť nevhodné príspevky.

Slovenská diskuze(2) Česká diskuze(22)
Vložiť príspevok
Vložiť nový príspevok
Ak máte otázky týkajúce sa servisu alebo reklamácií prosím využite Reklamačný formulár.
Váš e-mail nebude nikde publikovaný

 • Pavol
  20. 02. 2024
  Dobrý deň. Rozhodujem sa medzi TRINFIT VIVO B500i a FLOW FITNESS DHT750 zaujímalo by ma, koľko stupňov záťaže v manuálnom režime možno nastaviť na Trinfit a koľko na Flow fitness? Ďakujem
  • Fitham.cz
   22. 02. 2024
   Dobrý deň, rotopéd TRINFIT Vivo B500i aj model FLOW FITNESS DHT750 sú kvalitné a aj veľmi slušné čo sa týka ergonómie a komfortu šliapania, ani jedným teda neurobíte chybu. Čo sa týka regulácie záťaže tak oba modely majú v manuálnom režime 32 stupňov záťaže.
 • Václav
  13. 11. 2023
  Dobrý deň,
  meriam 202 cm a dĺžka mojej vnútornej nohy je 93 cm. Ak som správne pochopil nastavenie posedu a tento model má max. 93 cm, tak nastavenie maximálnej výšky 93 cm by bola pre mňa dostačujúca ? Vďaka
  • Fitham.cz
   14. 11. 2023
   Dobrý deň, áno, ak ste dĺžku nohy meral správne, potom by na vás rotopéd TRINFIT mal ísť nastaviť :-), ideálne by bolo ešte radšej zmerať ako máte nastavenú vzdialenosť pedál> sedlo na vašom klasickom kolese, ak ho máte ... .
Neviete si rady s nákupom?
ako vybrať ROTOPÉD Prezrite si rady a tipy
Zavolajte nám Radi Vám poradíme telefonicky 0232 44 77 00
Nechajte nám na seba kontakt Môžete nám tiež nechať telefónne číslo a my Vám zavoláme späť